Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy lefekszetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lefekszetek egy olyan illetővel akinek van valakije es ti evvel tisztaban vagytok?

Figyelt kérdés
Elég erkolcstelen dolog szerintem . Ha egy nő csinalja akkor az egy nagy "K" az emberek szemében... Na és ha a ferfi csinalja?? Ő micsoda?? Egy f*reg?? Igazabol ferfinek se nevezhető az ilyen szerintem. Ti hogy gondoljatok?
2018. febr. 14. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem igy látom! Nem a harmadik a rossz! Ha egy kapcsolat nem jó akkor lesz szerető vagy szex kapcsolat. De ez semmikkep nem a harmadik a gerinctelen
2018. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom a harmadik fél fejében mi játszódik le. Nálam csak olyan volt, hogy a tudtom nélkül volt a lánynak egy pasija. Én sem tudtam róla.


Magamon viszont észrevettem, hogy amióta nős vagyok, azóta többször próbáltak "elcsábítani"... 28/F

2018. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A 3.is ugyanugy rossz. Ha egy kapcsolatot tonkre tesz 3.ik szemely mert mondjuk kiderul hogy d*gta a hapsi csajat..ezert a hapsi ott hagyja a csajt. Lehet hogy a hapsi volt a hibas h nem adott meg mindent a csajnak es ezert a csaj felre lepett. Nyilvan a pasi is hibas igen.. De ugyanugy a csaj is mert felre kefelt. Es a 3.is mert miatta ment tonkre a kapcsolat.
2018. febr. 14. 13:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem hány éves vagy? Valószínűleg még fiatal, ezzel semmi baj, csak még tapasztalni kell ahhoz, hogy tudd, hogy a dolgok nem ennyire fekete-fehérek.

A megcsalás természetesen nem jó dolog és nem megoldás DE! olyan nincs, hogy a harmadik miatt megy tönkre a kapcsolat. Egy új ember belépése nem a probléma, hanem egy tünete annak, hogy az eredeti kapcsolattal probléma van.

Hiába erkölcstelen dolog, az emberek sokszor nem tudnak parancsolni az érzéseiknek. (bár itt gyk-n sok az erkölcscsősz ezt már tudjuk) Lehet, hogy a harmadik személy be lett etetve a klasszikus "majd miattad elhagyom" vagy a "olyan rossz otthon, már szex sincs, de veled fantasztikus" és hasonló dumákkal. Vagy mint már mondtam, szerelmes lett és az észérveket kidobta az ablakon és inkább szenved csak, hogy néha megkaphassa az áhított partnert és reménykedik, hogy majd egy napon...

2018. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó minden szavával egyetertek
2018. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én másképp látom ezt, mint "3. fél" én szoktam a nőknek lenni a szeretője. De ne én legyek, azért a hibás, hogy otthon nem működik a dolog, nem én keresem fel a nőt, hogy gyere megduglak, hanem engem keresnek meg és én segítek nekik. Ha ezzel örömet okozok az amúgy szürke napjaiban, akkor miért lennék én hibás abban, amiről fogalmam sincs mit hol rontottak el, akár évekkel ezelőtt?
2018. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sose a harmadik a hibás. Ha valakit el lehet csábítani, akkor ott rossz a kapcsolat. Érdekes engem még nem tudtak, pedig kaptam már bőven ajánlatot.
2018. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Megtetszettem egy nálam 17 évvel fiatalabb lánynak a munkahelyen. A szipátia viszonos volt, de mindketten kapcsolatban élünk, így nem akartunk egymástől semmit csak beszélgettünk. Ebből nagyon gyorsan szerelem lett, mindketten úgy éltük meg mint villámcsapást.

Megbeszéltük hogy titokban leszünk együtt, senki ne tudja meg, a kapcsolatunkat nem akarjuk továbbra sem felrúgni, és főleg nem akarjuk a párunkat ezzel megbántani.


Igen. tudom hogy szemét dolog, de eldönthettük hogy sóvárgunk egymás iránt és a frusztácitól idegbajt kapunk vagy titokban szeretjük egymást. Ha nem tudja nem fáj.

2018. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Na látod kérdező a 8-as az bizony a féreg kategória, ahogy te írod. Ők mindketten csalják a párjukat, ahelyett, hogy mindketten szakítanának. Ez még a szemeben is féreg mód.
2018. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A kérdés nem fekete-fehér. Ngayon sok mindenen múlik. Persze azok az emberek akiket megcsaltak, azok rögtön ítélkeznek, megköveznek, halálra ítélnek.

Azon gondolkodnának el hogy hol rontották el a kapcsolatukat, hogyan juttaták addig a párjukat hogy máshol keressék a vígaszt, az örömöt.

Mindig a másikat hibáztatják önvizsgálat helyett.

Engem is megcsaltak amiért nem itélem el a páromat, tudom hol hibáztam a kapcsolatban, nem fog mégegyszer előfordulni. Ha nem hibáztam volna nem csalnak meg.


De könyörgöm: pár mondta után ne ítélkezzünk.

2018. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!