Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti keveredtetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti keveredtetek már verekedésbe vagy csúnya konfliktusba csaj miatt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Annó exem

Mert egy másik pasi erőszakoskodni akart velem

2018. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mádár0218 ***** válasza:

Igen.

Személyiségemhez híven, ha rám mondanak bármit is azt leszarom, de ha bárki bántja valmelyik barátomat annak elősször szóval aztán meg már egyéb dolgokkal megyek neki.


Adódott egy Nagy buli már vége meg minden és volt egy srác aki szét oltotta egy gyerkkori barátnőmet és volt bennem nem kevés pia, ordítoztunk majd annyira szét oltotta hogy sírt és neki mentem.


19/F

2018. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, csak majdnem. Csak veszekedést, amiért bele kötöttek.

De a 2. története igencsak gáz. Mert szóra erővel válaszolt. Ami azt jelenti, hogy a szóhoz ostoba , az erőszak pedig az ő fegyverük...

Akkor kell erővel felelni, ha nincs más megoldás. De a beszólogatásnak nagyon nem az a legitim megoldása...

2018. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mádár0218 ***** válasza:

#3. Elsőnek szóval próbáltam, de volt egy pont amikor nála elpattant és nekem jött, így én is neki mentem.


De a folytatást itt nem írnám le :D

2018. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!