Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm miért szereti azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért szereti azt h felizgat (pl. rám ül puszilgat) utána elmegy csinál valamit es ha elkapom ellenkezik h nem akarja, de amugy meg akarja. Ez miért jó? F/25

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg!
2018. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam ezt csinalni a baratommal. Szeretem erezni ahogy felizgul ram, huzom az agyat csak ezzel. Van h a vegen szex lesz van h nem de sose ellenkezik amikor letamadom
2018. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek ellenkezni néha, még akkor is, ha nagyon akarom. Valamiért nagyon felizgat.
2018. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert fel akar húzni,hogy jobb legyen a szex.És igen,nem mindig azonnal kapod meg!Úgy uncsi is lenne,nem!?
2018. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem tudod rendesen megcsinálni.
2018. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy járjon a kedves hölgy, mint az exem. Kénytelen voltam magamon könnyíteni, mert már fájdalmaim voltak. Utána pedig csodálkozott, hogy nincs szex és nem kap semmit. Egy idő után pedig ajtót mutattam neki.
2018. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fog úgy járni
2018. jan. 28. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt csak néha csinálja "játékból". Két dolgot emelnek ki: 1. Húzni egymás agyát, felizgatni, majd otthagyni és csak később kielegülni és kielégíteni a másikat nagyon izgalmas dolog. Minél később kapod meg, annál nagyobb az élvezet. 2. Sok nő szereti a durvább, kissé erőszakosabb dolgokat eljátszani az ágyban. Elvégre ti vagytok az erősebbik nem... ;)
2018. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!