Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem tetszik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem tetszik meg első találkozáskor érdemes folytatni vele?

Figyelt kérdés
Jól eltudtunk beszélgetni, rendes volt és kedves, de nem éreztem azt az úgymond pluszt, nem vonzott, nem találtam kívánatosnak, pedig nem volt csúnya egyáltalán. Sokszor azt hallom, hogy érdemes többször találkozni vele hátha megtetszik, de ha első látásra nem jön be akkor nem lesz rossz a kapcsolat? Nem tudok olyan párkapcsolatot elképzelni, ahol nem igazán jön be nekem valaki, max barátságot. Szerintem fontos az is, hogy testileg kívánjam és ne csak azért jöjjek össze vele, mert egy kedves, jószívű lány. Az az igazság, hogy elég kevés lány jön be nekem és emiatt úgy érzem elvagyok átkozva, mert akik igazán kellenének azok tojnak a fejemre.
2018. jan. 26. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

1. Nagyok az igényeid.

2. Vannak olyan lányok akiknek idő kell a kibontakozásra.


Szerintem adj neki pár eséjt, egy randi alatt senki nem ismeri meg a másikat

2018. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha nincs meg a plusz, ne folytasd. Nekem is voltak már ilyen randijaim, hiába, hogy tetszett külsőre meg szimpi volt, valahogy mégis olyan érzésem volt, hogy “hát..inkább nem”. Meg is mondtam nekik és kész, kihangsúlyozva, hogy nem velük van a gond, csak egyszerűen nem érzem, hogy folytatnunk kéne. Majd a megfelelőnél érezni fogod, hogy akarsz folytatást.
2018. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Erről sajnos nem tehetek

2. Ha időt adok neki, akkor max barátilag tudom vele folytatni, mert ha nem fog meg testileg, akkor mi értelme vele párkapcsolatot kezdeni? Ha megtetszik valaki akkor ő akkor is fog tetszeni, ha nem bontakozott ki teljesen. A tetszéshez nem kell az, hogy idők teljenek. Vagy tetszik valaki első látásra vagy nem.

Én még olyat nem tapasztaltam, hogy aki kezdetben nem tetszik az később megfog tetszeni. Ha telnek az idők akkor is ugyanúgy fogom látni, mint először. Ezért nem értem azt, hogy később hogyan tetszhet meg a szemembe. Csak azért kérdezem, mert már több embertől hallottam ezt, hogy hagyjak időt, de hiába hagyok időt, hogyha ugyanúgy fogom látni később is, mint most.

2018. jan. 26. 19:54
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Hát legyen igazad. Szorongás fog el olyankor mikor azt tanácsolják, hogy hagyjak neki időt, mert ilyenkor mindig attól félek, hogy nem lesz olyan barátnőm aki tényleg tetszik, mind lelkileg, mind testileg. Úgy érzem, hogy hiába érzem azt, hogy elvagyok átkozva ezzel, de én nem hinném, hogy nekem ne járna ki a boldogság az, hogy szeretem őt és kívánom is. Irigylem azokat az embereknek, akik simám találnak maguknak és tetszenek egymásnak.
2018. jan. 26. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kezdtem a jelenlegi pasimmal, hogy totálisan nem jött be és ezt el is mondtam neki. Viszont a lelkébe annyira szerelmes vagyok, hogy így is vonzódom hozzá.
2018. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös férfi vagy vagy nő? köszi, ha elárulod
2018. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ami nem megy, nem kell erőltetni. Nem kötelező összejönnöd ezzel a lánnyal. Találkozhatsz vele, ha jól érzed magad a társaságában, a barátság is egy igen értékes kapcsolat. Ha azonban sajnálod rá az időd, akkor ne találkozz vele többet.
2018. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 Ne irigyeld azokat az embereket, akik válogatás nélkül fűbe-fába belezúgnak, összejönnek, aztán folyton pofára esnek. Ez kapcsolatfüggőség és meggondolatlanság. Nagyon is jól teszed, hogy megválogatod, kivel jössz össze. Én 2 évig voltam szingli és ezalatt “rengeteg békát meg kellett csókolnom”, persze nem szó szerint :D, mire megtaláltam a párom, aki mindenben tökéletes nekem. Szóval nyugi, hallgass a megérzéseidre :)
2018. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Hát nyugodtabb lennék, ha nem 28 lennék és lett volna már barátnőm. De mivel semmi se akart összejönni, így gondolom érthető miért szorongok emiatt.
2018. jan. 26. 20:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok

#5

2018. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!