Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi pénisszel milyen pózokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi pénisszel milyen pózokat érdemes használni?

Figyelt kérdés

12cm-es a péniszem ami elég kicsi de feladtam azt hogy picsogjak miatta úgy sem lesz nagyobb :D. Szóval konrétan mik azok a pózok amiket érdemes betanulni használni és mik azok amiket meg nagyon nem? Kinek mi jött be? :D Nyilván ilyen mérettel az sem rossz ha előjátékban, nyalásban/ujjazásban jó az ember.


Olyan jellegű kommentekre hogy : kutyámnak, macskámnak, pillangómnak és hörcsögömnek is nagyobb van stb. nem vagyok kíváncsi! :D köszi..



2018. febr. 16. 16:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%

Farkas..ülsz a lyuk mellett és vonyítasz..


Amúgy szinte az összeset. A technikára koncentrálj.

Próbáljátok ki mindet, az a biztos.

2018. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

"Érdemes betanulni"?

Tehát előre be akarod gyakorolni a csípőmozgást vagy hogy képzelted el?

Lesz barátnőd,kipróbáljátok a lehető összes pózt,aztán majd kiderül,hogy melyik jön be kettőtöknek.

Egyébként 12 centivel "akármit" is tudsz csinálni. Elölről,oldalról,hátulról.Tehát,ha nem megy,akkor az nem a méreted miatt lesz.

2018. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
PL ha vannak olyan pózok amikben jobban érzi vagy valami. Amúgy köszi a válaszokat. Sok helyen olvastam egyébként hogy ezzel a mérettel sok póz szar meg nem érez semmit csaj stb.
2018. febr. 16. 16:22
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

a kutyapózt ajánlom

barátomnak nagy van, és úgy nekem fáj, mondtam is neki, hogy ezt kisebb péniszre találták ki

2018. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Elsőnek találj valakit akinek ez elég lesz! Utána elég lesz ezen agyalnod.


Nekem 10 cm el több jutott, de nem vagyok különb. Szóval mikor épp nyomorékoznak neked a méreted miatt akkor ne érezd magad kevesebnek senkinél.

2018. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

A vastagág lényegesebb a hossznál.Szóval,ha vékony a péniszed,a csaj meg pont ,hogy tágabb,akkor elképzelhető,hogy kevésbé éri ingerület a hüvelyt.

Majd beletanulsz,ezt így előre nem lehet leírni,hogy mit-hogyan,nagyban függ az adott lány testi,hüvelyi adottságaitól is.

2018. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 13 és siman megy az összes póz a kifliben dugóson kívül. Análban még az is menne.

És ne is picsogj miatta. Eddig minden csajom elélvezett a farkamtól. Ha nekem megy ezzel a mérettel, akkor másoknak is mennie kell...

30F

2018. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Vastagságra nem tűnik rossznak sőt mérethez képhest elég vastagnak tűnik mondjuk azt még nem mértem :D.
2018. febr. 16. 16:38
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Csak megsúgom, a vastagság sokkal fontosabb. Sok nőnek fáj, ha eléred a méhszájat.
2018. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
nekem 14 cm/ 4.5 cm és csak az oldalt póznál van h néha kicsúszik de a többi megy és valóban hálásabbak a csajok, jelenlegi csajommal 2 éve vagyok együtt sírt amikor beszéltünk előszór mondta ha az csávója 19cm és fáj neki akár mit csinálnak fáj . mondtam próbáld ki ezt ....és bejött
2018. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!