Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kérdezzek rá? Fiúk, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá? Fiúk, ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivem amolyan barátság extrákkal dologban vagyunk.

Nagyon ki szeretném próbálni milyen egy férfit ánuszát orálisan kényeztetni, de nem tudom, hogy tálaljam neki ezt a kérést xd. Félek, hogy kiröhög, vagy valami.. pedig én engem tényleg nagyon izgat a gondolat, és már nagyon rég óta ki szeretném próbálni.


(Privátoz nem kérnék)



2018. febr. 16. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán vezesd fel neki, hogy olvastad/hallottad, milyen jó érzés lehet, és szeretnéd kipróbálni rajta. Hozd meg hozzá a kedvét. Lehet az elején idegenkedne tőle, de az is lehet, hogy egye fene alapon simán rábólint.

Én legutóbb kipróbáltam ezt, és mikor lejjebb kalandoztam, nagyon meglepődött, és lefagyva kérdezte, mit csinálok, de aztán elengedte magát, és belement. Kétszer is elélvezett egymás után, kis időközzel. :D Szóval hajrá, drukkolok! ;)

2018. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simogas a farkát, aztán csússzon lejjebb a kezed, időzzön el egy kicsit a herék és az ánusz között, de akkor már vedd a szádba a rudit. Aztán csúsztasd még lejjebb az ujjaid. Ha tetszik neki, akkor a nyelveddel is bejárhatod azt az utat, amit az ujjaiddal. Max azért fog leállítani, mert a dolog azért igényelhet némi higiéniai előkészületet ...vagy hát nem lesz szerencséd mert nem szereti ezt a fajta kényeztetést.
2018. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:D
2018. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leállitanálak.
2018. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engedném.
2018. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha barátnőm kérdezné, lehet megpróbálnám vele, de annyira nem vonzana :D

18/F

2018. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En kicsit felnek, hogy mi varna ott rad:D
2018. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ellenkeznék, ha meglepne vele a párom. Én simán elszoktam kalandozni arra, miközben kényeztetem a punciját.
2018. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!