Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Nektek is annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nektek is annyira lehangoló, ha kicsi és formátlan a melletek, mint egy pasinak a kis pénisze?

Figyelt kérdés
Tik is rossz közérzetben vagytok miatta? Boldogabbak lennétek, ha szebb/nagyobb melletek lenne? Én sokkal boldogabb lennék, ha nagyobb péniszem lenne. 22/F

2018. febr. 17. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Tik:D szeretik a tik a tik a meggyet...
2018. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én minden szépséghibámra úgy tekintek, mint egy kihívásra. Az alapanyag adott, azzal kell gazdálkodni.

Nincs szép mellem, és régebben aggódtam is miatta (hogy szerethetné valaki ezeket valaha is?), de most már úgy tekintek rá mint életem egyik keresztjét. Amivel meg tanulnom éli, és kihozni belőle a legtöbbet.


Most már nem érzem úgy, hogy rossz lenne, teher lenne, vagy kívánnék másikat. Egyszerűen megtanultam élni vele, elfogadni szeretni, és örömet okozni (pl. mellszex, vagy cicivel masszírozni).

2018. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!