Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan a legélvezetese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan a legélvezetesebb az anális szex? Milyen tanácsokat tudnátok adni a pasiknak?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak kutyapózban tudom elviselni. Lovaglóban mind a kettőnknek fájt. Nekem segít ellazulni ha sokáig izgatja. Utána szép lassacskán beteszi és nagyon apró mozdulatokkal hatol mindig egyre jobban előre. Aztán ahogy ő nyög és látszik rajta (jó értelemben) a szenvedés.. isteni érzés.
2018. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előtte alaposan de nagyon alaposan izgassátok a csiklónkat, hogy tényleg nagyon be legyünk izgulva. Olyankor én kb magamon kívül pucsítok neki, hogy akarom a fenekembe is. Persze ehhez az kellett, hogy első alkalommal finoman bánt velem és sose hozta fel a témát, én vetettem fel az ötletet, mivel ez az én fenekem és ha nem érzem, hogy jól esne oda is, akkor hiába nyűgölködik nekem, az életben nem engedem be :D szóval ha a barátnőd nem is hozza fel magától, akkor ne pitizzetek érte, mert el tudjuk mi dönteni, hogy mit akarunk és mit nem. Egy eleve nem felizgult állapotban lévő nőt nem veszitek rá :)

Ja, igen, az elején ha nagyon fáj a lánynak, de továbbra is szeretné, akkor nálunk bevált, hogy olyankor én "húzom magam a farkára" ő pedig majd csak akkor kezd mozogni, ha nekem nem fáj már annyira. 21N

2018. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!