Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viselkedtek egy nővel mikor inkább csak szexet akartok, és hogy ha már érzelmek is kezdenek ezen felül kialakulni? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2018. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mindig egyenes vagyok.. és megmondom mik a szándékaim, és ezt cserébe elvárom a nőtől is! Nem tartom fairnek a játszmázást.
2018. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, ez tényleg becsülendő, de én a viselkedésbeli különbségekre voltam kíváncsi. Biztos nem csak annyi az eltérés a kettő között, hogy az egyiknél közlöd, csak szex, a másiknál meg hogy már érzel valamit.
2018. febr. 18. 18:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szex: nem keres, csak ha szexelni akar, nem vesz neked semmit, nem visz el sehova, nem szeretget csak úgy, nem érdeklödik irántad, van egy fajta távolságtartás.
2018. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem voltam szerelmes.. (nem viccelek) nem is tudom, hogy mit jelent ez az egész, vagy mit hívnak annak..

Felelősséget érzek, érdeklődöm a másik irányt, de nem tudom mi az a "szerelmet érzek" valaki iránt.. sosem tudtam, eddig nem volt olyan érzésem amit ne tudtam volna szavakba önteni.


Egyébként nem viselkedek másként kapcsolatban sem. Nálam nincsenek előjogok, és nem tartom racionálisnak a feltétel nélküli szeretet adását sem. Szerintem a tiszteletet mindenki megérdemli, ha kedvelem ha nem.. ha köt hozzá valami ha nem.

2018. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nőként beleszólok! :)


Nekem volt olyan szexkapcsolatom, ami hónapokig tartott. És minden reggel írt a srác fb-on, hogy jó reggelt, hogy aludtál? Minden este írt, hogy milyen volt a napom, jó éjt! És ő egy viszonylag menő pasi, minden nőt megkapott, akit megkívánt, amíg meg nem találta a nagy őt :)

A szexen kívül is találkoztunk, de csak mint barátok, megittunk valamit. Azóta is tartjuk a kapcsolatot és találkozunk 1-2 hetente, beülünk valahova :)

2018. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Én is elnézést kérek, hogy nőként ide írok. 🙂 Nekem hosszan tartó "szexkapcsolatom" volt. Azért írtam idézőjelbe, mert abszolút nem szexkapcsolat volt, hanem annál több. Mindig keresett, írt, érdeklődött. Én nagyon szerelmes voltam, mert eleinte mi együtt voltunk, csak nem úgy sikeredett ez az egész ahogy azt elterveztük. Szóval nehéz volt a kapcsolatunk, és szétmentünk majd megint össze és ezt sokszor. Volt amikor ő adta be, volt amikor én, és végleg pedig közösen. Emlékszem, mondta, hogy szeret, de nem szerelmes. Nos hát fájt, megértettem - de valahogy mégsem passzolt nekem ez így össze. 🙂 Hogy szerethet ha nemis szerelmes?! Mára megértettem már, hogy vannak különbségek és vannak furábbnál furább dolgok és hiába van letisztázva hogy szexkapcsolat, ha egyszerűen minden nap ír, keres, érdeklődik, felhív, mert az már több - más kérdés valaki bevallja e vagy sem. 🙂
2018. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Lányok, ne kérjetek már elnézést ilyen miatt.:D Van tapasztalatotok, valószínűleg több is, mint a sok szűz gyk-s srácnak, akik beletrollkodnak a ti nevetekben is a kérdések alá! :D
2018. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Olyankor teszik az agyukat,feltűnősködnek,szexuàlis pocsèk poènokat okàdnak ki a pofàjukon.


Jah,hogy nem mindegyik ilyen?


Na,ja.

Olyan is akad,aki full romantikus ès màr attól ledobja a csaj a bugyit magàról ahogy rànèz a pasi.

Ugyan màr!

2018. márc. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Jól értelmezem, h a nők többsége azért vállalja be a "szexkapcsolatot" mert bizakodik, h idővel talán több is alakul?! Szegény kis naivak. Én azt gondolom,ha egy pasi igazán akar egy nőt, akkor az mindenestől akarja, a testét, a lelkét, mindent. Az egy elég szemét hozzáállás, h kimazsolázgatjuk a jó dolgokat, ez esetben a szexet, de minden mással hagyják békén. Ha így áll hozzá a fickó, akkor az később sem valószínű, h komolyabb lesz.. De miért is lenne? Gyakorlatilag kérnie sem kell, a csaj magától alá fekszik, ő meg ezután nyugodtan éli a kis világát. Elhiszem, h a pasinak ez jó, de ez igazából minden, csak nem kacsolat, ha elé tesszük a "szex" jelzőt, ha nem. Komolyan nem értem a nőket, miért pazarolják az idejüket ilyen felesleges dolgokra, amikor igazából ők is többre vágynának, de azt az ilyen hapsiktól nagyon kevés esetben kapják meg. Ellenben rengeteg normális pasi van, aki pont az ilyenek miatt nem talál párt, mert a legtöbb csajnak (hatalmas tisztelet a kivétenek!)annyi önbecsülése nincs h ne degradálja le magát egy két lábon járó 3.14nára, vagy arra nincs igénye, h ne csak egy csaj legyen a sok közül, aki addig jó szexelni amíg meg nem unják, vagy nem találnak nála jobbat. Komolyan nem értem, h miért jó ez egy magát értelmesnek gondoló csajnak. A szex csak egy dolog. Nagyon jó dolog, de ennél azért többről kellene, h szóljon az élet. Az is nagyon sokmindent elárul, h valamelyik hozzászóló szerint attól nagyon menő egy pasi, h bármelyik csajt megkaphatja akire kedve szottyan...(hát nem tudom, erre az utcában mászkáló kandúrok is képesek)És még örül is neki, h egyszer-kétszer őrá is kedve szottyant..:D Hihetetlen, h ennyire sivár lett az emberek világa (megint csak tisztelet a kivételnek!) De persze, ha valaki hűséges, korrekt, megbízható, partnerként kezeli a párját, nem valamiféle tárgyként, amit, ha rátör a kangörcs előveszi, lerendezi, de több már nem kell belőle... Persze erre mindig megkapom, h milyen jó a kötetlenség... persze-persze jó duma ez de igazából arról van szó, h senki nem akar és/vagy mer felelősséget vállalni. Pedig előbb-utóbb muszáj lesz, mert felelősséget muszáj vállalni az élet minden területén, ez alól a kapcsolatok sem kivételek! A másik meglátásom még az, h a mai fiatalabb generáció (nagyjából 30-tól lefelé)nem is igazán tud és/vagy akar mit kezdeni egy kapcsolattal, mert fogalma sincs róla, hogy kéne működnie/működtetni. Bírom, amikor azzal érvelnek, h a kötetlen "szexkaocsolatoknál" megvan az izgalom, meg van a tűz, csak úgy parázslik köztük a szenvedély. Oké, de ugyanezek megvannak egy normális párkapcsolatban is, sőt ennél még jóval több és lényegesebb dolog is: megnyugvás, bizalom, gondoskodás, törődés, van kihez hazamenni, van aki aggódik érted, van akit érdekel, h mi van veled, és nem csak azért, h beszéljünk pár szót szex előtt, h ne az legyen, h egyből a közepébe csapunk, mert azért mégis... Hogy van akivel bármilyen gondodat, vagy örömödet megoszthatod, akinek te vagy az első az életében, és bármikor ugrik, segít, ha bajban vagy. Hogy van kivel megéni a hétköznapokat, az élményeket. Nem ragozom tovább, de ezek az igazán fontos dolgok az életben. Lehet, h ezt még sokan nem érzik, mert ott vannak a szülők, nagyszülők, a család akitől megkapják ezeket.. Igen, ott vannak... most még...de nem lesznek mindig ott, és ha ők elmennek akkor mi lesz?! Ott fognak állni egyedül, talán lesz valaki akivel néha összejárnak dugni, de ezen kívül semmi. És ha előbb nem is, de akkor majd mindenki megérti, h néhány kiadós dugás miatt mi mindent szaasztott el az életben. Holott egy kiadós dugást a párjától is megkaphat, ugyanakkora tűzzel, és szenvedéllyel, mint a szexartnertől, és csak annyi a titok, h ki kell nyitni a szájukat a feleknek, h mit és hogyan is szeretnének, mire is vágynának. És, ha már megy a kommunikáció, akkor a határ a csillagos ég. És az is hülyeség, jobban mondva nem feltétlen igaz, h a kapcsolatok idővel unalmassá válnak. Persze, azzá válnak, ha a felek nem tesznek bele energiát, nem tudnak megújulni (amúgy ez is csak a kommunikáció kérdése), de ez a "szexkapcsolatoknál" is ugyanúgy fennáll, a különbség abban rejlik, h a "szexkapcsolatból" könnyebb kiszállni, mondván: "csak semmi kötöttség". És ezzel vissza is kanyarodtunk oda, h a mai fiataloknak nehezükre esik felelősséget vállalni!

Na én nem is ragoznám ezt tovább így is elég hosszúra sikerült, ezért köszönöm annak, aki megtisztelt azzal, h elolvasta! És sejtem, h sokan hülyének néznek ezért, de ha már 1-2 embernek átjön a mondandóm, akkor már megérte!


A 7-es válaszolónak annyit mondanék, h az a pasi elég rossz kifogást mondott azzal, h nem szerelmes belé "csak" szereti... Nos, pont ez lenne a lényeg! A szeretet sokkal letisztultabb érzelem a szerelemnél, mégis mindenki a szerelmet hajkurássza, a szeretetnek nem tulajdonít nagy jelentősséget, és ez hatalmas hiba. Ugyanis bizonyított tény, h a szerelem érzése előbb utóbb elmúlik. Bármit is teszünk. Ugyanis, a szerelem érzéséért bizoyos hormonok felelnek, amelyekről pár éve bebizomyították, h maximum 2 évig termelődnek az agyban. Utána elfogynak és vége. De ettől nem szabad megijedni, tudatosan kell irányítani a kapcsolatot, h ha elmúlik a szerelem, akkor valami sokkal komolyabb dolog vegye át a helyét. A szeretet, a megbecsülés, a tisztet. Persze ezeket sokan nem értékelik, és inkább hajkurásszák a szerelemnek hívott rózsaszín illúziót, ami idővel szintén el fog múlni aztán lehet megint tovább állni egy újabb szerelem reményében melyre szintén ez a sors vár... Kérdem én, érdemes egy olyan dolgot hajszolni, ami nem vezet sehova, és csak ideig-óráig tartható fent?! Jó, én aláírom, nagyon jó dolog, ha szerelmes az ember, de el kell tudni fogadni, h ha vége, és be kell látni azt, h a szerelem vége nem feltétlen kell, h a kapcsolat végét is jelentse! Épp ellenkezőleg: a szerelem vége, egy új, egy sokkal komolyabb dolog kezdetét kellene, h jelentse....

2018. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!