Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viselkedtek egy nővel mikor inkább csak szexet akartok, és hogy ha már érzelmek is kezdenek ezen felül kialakulni? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet is értek, meg nem is. Nekem pl. vannak olyan szexuális vágyaim, amiket egyszerűen képtelen lennék megélni párkapcsolatban, azzal az emberrel, aki jelent nekem valamit (sokat), mert számomra az elsősorban a szeretetről szól, az alkalmi szex meg a hatalomról. Nem értem, miért lenne probléma, hogy egyiknek a kipróbálásáról sem akarok lemondani. Ettől még kész vagyok felelősséget vállalni azért, akit szeretek, és elköteleződni mellette, áldozatokat hozni érte.

Persze azért beleszaladni egy szexkapcsolatba, mert „majd úgyis lesz belőle ennél sokkal több”, valóban baromság, sőt káros önáltatás, ami rendszerint csalódással végződik. Ha mást akarsz, akkor keress mást, mondjuk valakit, akinek szintén erre van szüksége.

Számomra is érthetetlen, mikor az emberek a szerelem elmúlásáról panaszkodnak, hát pont az a cél hosszútávon, hogy valódi társad legyen, akit illúzióktól mentesen, minden hibájával és erényével együtt látsz és fogadsz el, és akivel ápolhatsz egy őszinte, szoros, elmélyült köteléket.

2018. jún. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!