Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki találta már meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki találta már meg az anyukája szexuális segédeszközét?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltátok le?

2018. febr. 18. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Valamilyen okból fogva megszagoltam. 😂 mást nem gondoltam róla.. szerintem ez normális dolog. Akkoriban nekem is egy “célom” volt, hogy minnél nyitottabb legyek az ilyen dolgok után. Így is lett, a páromnak nincs panasza 🤗
2018. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, kb 13 éves voltam, és nagyon kiakadtam rajta, bele voltam betegedve.
2018. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen mi nem szoktuk eldugni ha jönnek és bent van a szobába ugyan úgy látja az enyémet is,de ugyan ez fordítva.36N
2018. febr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jézusom 3as..

Kérdező, te érintett vagy ilyen ügyben? Ki vagy te a történetben?

2018. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én amikor megtaláltam pont olyan korszakban voltam, mikor 0-24 masztikedvem volt, így én csórtam tőlük egy óvszert is, ráhúztam és ki is próbáltam. Fájt mint állat, szűz voltam, de volt egy ilyen elektromos masszírozó izéjük is, amivel meg a csiklómat izgattam mindig, és a kettő együtt mát nagyon bejött. De kb csak kétszer csináltam ilyet, mert aggódtam, hogy rájönnek.
2018. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!