Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bénán vertem ki neki vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bénán vertem ki neki vagy más oka volt?

Figyelt kérdés
Még kezdõ vagyok, úgyhogy nem tudom mi nem volt jó. Száraz volt a kezem, úgyhogy bevettem a számba, és úgy próbáltan utána kézzel megint de nem cibáltam, hanem lassan mozgattam a kezem fel-le. Viszont nem állt fel neki így sem, azt mondta, egy ideje nem szexelt, kb egy hónapja szakítottak a barátnõjével. Inni ittunk elõtte de nem sokat, nem hiszem, hogy az befolyásolta volna. Utána végig csak engem kényeztetett, nem mertem újrapróbálni és végül nem lett szex belõle. Lehet ennyire befolyásolta a szakítás? 18/L

2018. febr. 19. 04:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu, hogy a srác tulizgulta a dolgot. Vagy annyira rágorcsolt, hogy "jaj álljon fel", "teljesítsek jol", hogy a végén az idegtol nem ment neki. Vagy akár az is lehet, hogy még az exére gondolt és a szamításra. Nem hiszem, hogy te csináltad rosszul. Még ha rosszul is verted volna (mert bizony lehet kicsit ugyetlenul verni), de ha még be is kaptad a szádba, na attol nincs az a farok, ami nem áll fel. Legkozelebb ha ilyen van, kényeztesd tobbet a száddal. Jo sok nyállal szopogasd neki. Cuppanj neki rá. TUti feláll neki. Csak nem szabad nagyon hamar feladni. A farok sem olyan, hogy megfogod és már kemény. Egy kicsit dolgozni kell rajta és foleg a pasinak ellazulni, felvenni az izgalmat.
2018. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem te voltál béna. Valószínű, hogy az lehet, amit 1-es írt, bár a feromonok játéka sem kizárt. Mindenesetre időt kell hagyni az összeszokásra.
2018. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
nincs olyan, hogy nem jól vered ki. :D
2018. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Hat ha kezdő vagy el kelne neked 1-2 jó mozdulat a kézi munkában. :)

Szeretem nem tudta magát elengedni.... és kezdő is vagy ez elég volt erre...

2018. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem voltál béna. A pasit valami gátolta.
2018. máj. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!