Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Kivel feküdnétek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kivel feküdnétek le szívesen a Fekete Párducból?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az vakami film sorozat banda vagy mi?
2018. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na utánna néztem

Eggyik se jönn be

2018. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a fekete parduc ?
2018. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Az a film, amiben csak négerek szerepelnek és a stáb is javarészt csak azokból áll. Egyébként egy újabb Marvell szuperhősös gagyi látványfilm. Szóval a kérdező is fekete srác.
2018. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senkivel. Menjèl már.
2018. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gatyi látványfilm te Ridley Scott ?
2018. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért gagyi látványfilm? Mert a sztori eléggé gyenge, a párbeszédek bénák, ellenben jó a képi világ (habár én már ezt is kezdem unni). Jó lenne végre valami izgalmas vagy éppen elgondolkodtató sztorival rendelkezdő filmet nézni. Az sem lenne baj, ha nem egy nagy CGI grafika lenne az egész ...dehát úgy tűnik, hogy most nem ez a trend. Meg lehet, hogy nekem is már más az ingerküszöböm és nem elégszem meg ezekkel a mesékkel.
2018. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!