Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerre tobb szexpartner?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre tobb szexpartner? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kort es nemet is:)

2018. febr. 19. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Nekem 4 volt a legtöbb, akiket látogattam egyszerre. Szóval mondhatjuk, hogy elég húzós volt a heti beosztásom :) De már csak kettőt tartok, mert minden elfoglaltság mellett ez nekem megfelelő. 40F
2018. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Nem heti rendszerességgel, de 5-6 partner. Mikor melyik ér rá vagy van kedvem hozzá.38N
2018. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Van 2.

L

2018. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Van volt lesz ilyen. 37/F
2018. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

mármint egyszerre? próbáltunk többest, habár a fantázia és az egész izgató, ott helyben kicsit esetlen vagy, túl sok az input, túl sok a bénázás, inkább visszaemlékezni jó rá mint átélni

Jurassic Kor, Nem

2018. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!