Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van aki szereti, sőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van aki szereti, sőt igényli az análszexet? VAgy esetleg csak azt engedi mert még szűz?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem, ha csak análba is nyomja akkor már nem szűz. A szüzesség legnagyobb részben egy fogalom, a teljes szexuális érintetlenséget jelzi, maárpedig, ha valakinek rendszeresen reccsintik a popóját, az minden csak nem cszűz attól, hogy még ép a szűzhártyája.
2018. febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát az túlzás, hogy szeretem, de egyáltalán nem bánom, ha időnként a másik nyílásom kerül farokvégre.
2018. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
én sem szeretem túlzottan, de néha igénylem hogy legyen. A kapcsolatunk elején a szüzességem elvesztése előtt, 3x popsimba engedtem a jelenlegi barátomat, akivel együtt vagyunk 5 éve :)
2018. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy igénylem, de néha jó. Túlzásba ugye nem szabad vinni, nem szeretnék sérülést, vagy egyéb problémákat. De mivel nincs hüvelyi orgazmusom, néha kifejezetten jó, mert ott érzek is valamit.
2018. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan lány van, aki csak análba szexel?
2018. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!