Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel érhetném el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érhetném el, hogy viszonozza, amit én csinálok szex közben?

Figyelt kérdés
Az előjáték sokszor annyiból áll, hogy én elkezdem puszilgatni, simogatni, lejjebb jutok folyamatosan, nyakát, testét, puncit, hasát, nyalom mindenhol, csókolgatom, ujjazok, aztán nála kimerül annyiban, hogy kézzel elkzedi verni és kész.. Aztán várja, hogy nekikezdjek az aktusnak. Mindig ez van, vagy, ha ő kezdeményez, akkor ő nyúl a gatyámba, kb 10-ből 1-2x van az, hogy a hasam puszilgatja, de ez 1-2 percig tart és jöhetek én ismét.. Eddig annyira nem zavart, de a mai eset során szíven ütött, hogy én már fél órája nyalom, puszilom, ujjazom, erre néha-néha lenyult és verte, de fel sem állt, mert azon agyaltam, hogy ennyit érdemelnék? Nem értem.. Fél éve vagyunk együtt, de mindig ebből áll az egész. Kb 1/3 részt szokott ő felül lenni, lovaglóban és kész, 2/3 részt én vagyok felül, oldalasan, néha hason, néha háton fekszik. Hiába próbáltam, hogy hátha csinálná szájjal, sosem akarja, ő nem fog soha orálba belemenni, állítása szerint.. Félreértés ne essék, nincs gond velem, méretem is jó, a testemet a férfiak 90%-a irigyelné a 3 éves edzésmúltammal, mégsem értem, hogy miért ennyit érdemlek, miközben én 100-ból 90%-ot adok, én kapok 30%-ot. Mivel érhetném el, hogy vegye ki jobban a részét a dolgokból? Volt már, hogy ittunk, úgy sem változott semmi, sőt, akkor mégjobban nincs kedve csinálni semmit.
2018. febr. 20. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ne eroltesd en felevig voltam 100%ig a helyzetedbe :) egyszer csak elkezdett csokolgatni stb aztan egyszer csak bekapta en lepodtem neg a legjobban mert o is nagyon ellenezte mindig es en voltam neki igy az elso azota pedig szinte minden nap😁
2018. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már erről vele? Mit mondott?
2018. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Üdv a klubban. Nyugi idővel már azt sem akarja majd, hogy te nyald.
2018. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Elég kényelmes a lelkem....

Bevallom én megsajnáltalak, remélem jól alakul a helyzet és kapsz egy extra hosszú kényesztetés egy durván jó cumival.

2018. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Doctor Manhattan ***** válasza:
15%
Azon nyomban lapát!
2018. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Probaltam beszelni vele, neha meg o volt felhaborodva hogy mar miota o van felul kost mar en jovok.. vagy az oralrol beszeltem mar, hogy nem ertem mi baja vele, o egyszeruen nem es kesz. Mondtam neki hogy ha engem nem, majd egyszer valakit biztos fog ugy szeretni hogy azt is megtegye neki. "Lehet egyszer te leszel az." De mar azt is mondta hogy vegye be akinek 6 anyja van.

A 100bol 90%os reszt a magam teljesitmenyere ertettem, o a sajat 100 szazalekabol tesz oda 30at. Csak hogy tisztazzam.

2018. febr. 20. 22:56
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló helyzetben én is voltam és tényleg nagyon degradáló érzés tud lenni. Elég sok oka lehet annak, hogy miért viselkedik így, nem ismerlek titeket így csak felsorolok néhányat:

- azt érzi, hogy erőltetve van a szex és így csak túlesik rajta és hagyja magát, hogy megtörténjen, de igazából nincsen kedve

- azt érzi, hogy csak rajta keresztül akarod kielégíteni magad és nem akar ehhez hozzájárulni, mert nem akar szextárgy lenni és nem meri meghúzni a határait

- míg te önzetlenül tényleg őt akarod ezzel szeretgetni és számodra ez egy szerelmeskedés kifejezse addig ő csak simán egy szimpla szexnek éli meg, ahol nem te vagy számára a legfontosabb (tehát felborul az a egyensúly, hogy neked ő, neki meg te vagy a legfontosabb, ami egy jó szeretkezés elengedhetetlen része szerintem)

- nem tudja mit csináljon, nem kreatív, azt hiszi elég neked

stb.stb.stb.

Igazából bármi lehet, beszélgetés nélkül nem derül ki. Nekem eddig inkább ilyesmi tapasztalataim voltak ilyen helyzetekben, de a ti helyzeteteket nektek kell megbeszélni. Az orál témát szerintem engedd el, mert nem mindenki szereti, ha meg tényleg miatta vagy vele együtt és nem elsősorban az élvezkedés miatt, akkor jónak kellene lennie a szexnek úgyis, ha mindketten önzetlenül szeretgetitek egymást és élvezetet adtok egymásnak, mindenki a saját határain belül. Persze arról azért beszélned kell, hogy ez így neked nem oké, nekem sem az egyébként és én nőként voltam pont ilyen helyzetben.:D

2018. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kerdeseden felbuzdulva kiirtam en is egy hasonlot:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Most nagyon keményen neki fognak ugrani a lepontozásnak a tapasztalatlan önérzetesek, de elég egyértelmű a dolog szerintem. Nekem is volt ilyen, a leírásod alapján hiteles az odaadó helyzeted is, legalábbis nem úgy tűnik hogy nincs érzelmi intelligenciád, nem próbálnád feloldani vagy ilyesmi. Ennek már csak egy oka van: önző, hülye kretén, ez van. Tényleg, ne magadból indulj ki. Szerencsére már jó régen, de én is voltam ilyennel. Tök mindegy, hogy fél órát, vagy egész órát kényezteted mindenhogy, kiegészítheted masszázzsal vagy bárhogy kinyalhatod a fenekét, az ilyen típusú ember (lehet lány, vagy fiú) egyszerűen segghülye az ilyenhez, és érted a kisujját se mozdítaná meg.

Miért van ez, mi ennek az oka? Nyugi, én sem értettem, sőt azóta se, de ilyen - van -, első lépés hogy ezt megértsd. Pedig elég egyszerű. Önimádat, önzés, egy kis érzelmi fogyatékosság is. És van egy rossz hírem, az embernek a személyisége a hétközi napjaiban is olyan, mint az ágyban, nincs ilyen különbség hogy csak ott viselkedik valahogy. Sőt, szerintem csak ott tudsz igazán megismerni valakit. Szinte biztos vagyok benne, ha egy kicsit alszol rá, és elgondolkozol, előbb-utóbb leesik, hogy a kapcsolatotok is hasonló, sokat elvár tőled, a problémáidat nem hajlandó meghallgatni, nem tud alkalmazkodni stb. Én azt tanultam meg belőle, hogy erre nincs semmilyen megoldás, olyannal kell lenned aki viszonozza, különben az igazságérzeted és a méltóságod tönkre fog menni, ha lehajtott fejjel még egy évig hagyod magad kihasználni.

2018. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne adj neki te sem ennyit, és figyeld meg, hogy változik a viselkedése, szóba hozza-e esetleg...

De te miért nyalod ki még mindig ha ő nem képes téged leszopni?

2018. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!