Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik már voltak 40-es férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már voltak 40-es férfival! Milyen volt? Mennyire volt a férfi figyelmes?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Volt barátság extrákkal viszonyom egy 40-essel és fantasztikus volt. Nagyon tudta mit csinál. De persze nem lehet általánosítani.
2018. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért pont 40-essel? Te mennyi idős vagy?
2018. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
Agyon dicsértek eddigi barátnőim. 30f
2018. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerény tapasztalatom szerint ők a legjobban az ágyban.

Én már ettől is több vagyok :)

2018. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Igen, 40 felett már tudják mit akar a nő, mire vágyik az ágyban.

Élettársam 50-es, no én sem 20-as hanem...a korom már nem szeretem emlegetni, és évek óta fantasztikus éjszakáim vannak, sőt nappalok is, ha épp mindketten itthon vagyunk, kislányom meg suliban.

Szóval fantasztikusak a 40+tól felefelé a férfiak.

De nemcsak szex terén, hanem udvariasabbak, figyelmesebbek mint a mai fiatalok, bár gyakorlatban nincs velük tapasztalatom, de amiket pl. itt olvasok, az nekem nem stílusom.

2018. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Maximálisan figyelmes volt, élvezte, hogy én élvezem.
2018. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
25 év korkülönbség volt köztünk az exemmel. Majdnem két évig együtt voltunk. Nagyon jól működött minden. Az ágyban is fantasztikus volt mindig. Ő vette el a szüzességemet is. Figyelmes volt, törekedett mindig a jobbnál jobb szexre. Mindig megbeszéltük ki mit szeretne, vagy mit szeretnénk még kipróbálni. 🙂 Egy szóval, irtó jó volt! 🙂🙂
2018. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Szia #7-es!

Köztünk 27 év van, de ha ezt leírom itt, megköveznek.

Boldogok vagyunk, szeretjük egymást.(most keltem ki az ágyból, bár reggel 8-ra mar a suliban voltam a lányommal, de bebújtunk ahogy haza értünk)

Nem a korkülönbség számít, hanem az, hogy két ember mennyire van egy hullámhosszon.

3 éve vagyunk boldog pár, a kutyát nem érdekli ebben a községben, hogy mennyi az annyi köztünk.

Igen, megfogott úgymond azzal, hogy szex.Soha nem éltem át senkivel ilyen dolgokat, pedig minden vagyok, csak pont szent nem...

Ráadásul nem is tini, aki alomvilágban élne.

Érett, felnőtt nő vagyok, egy gyermek édesanyja, s soha nem tudok majd annyi jót cselekedni, hogy amit kaptam, visszaadjam a Sorsnak/Jóistennek/szerencsének stb., nem tudom, hogy kinek, de köszönöm mindgyájuknak:)

2018. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
🙂 ki kell zárni a külvilágot. Ti legyetek nagyon boldogok és nagyon sokáig ilyen jó legyen minden.
2018. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek külön köszönöm a választ!:)
2018. febr. 22. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!