Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek számít a fehérnemű egy nőn?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy tanga/francia/egyéb.

Passzol e a melltartó a bugyival...


2018. febr. 22. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ez nagyon fontos, nincs ilyen fétisem, de egy megfelelően kiválasztott szett az őrületekbe tud kergetni egy szép tanga, combfix, kis harisnya kombó. Melltartókkal nem vagyok így :)
2018. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy számít, nagyon sokat tud lendíteni a dolgokon. A szép ízléses fehérnemű nagyon szexi.
2018. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nekem egy szep combfix nagyon izgató látvány persze a többi fehérnemű is !

Ja és a pillanat hogy mikkor kerűlnek le na az még izgatóbb!

2018. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
combfix, harisnyatartó, fűző, randibugyi - nagyon izgatóak!
2018. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
persze egy jó tanga mindent feldob
2018. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem.

Meztelen a legjobb!

2018. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy passzol e egymáshoz a melltartó, meg a bugyi az nem számít. De az, hogy ne legyen nyanyabugyi, vagy alapvetően valami borzadály az igen. De ez a fehérneműre is igaz nálam, hogy nem a ruha teszi az embert. Ha nem borzalmas és előnytelen, akkor baromira nem számít nálam egy ruha. Így-úgy problémáznak a nők egy ruhán, de nekem egy nő egy egyszerű farmerben és egy szürke atlétában, vagy pólóban iszonyatosan vadító tud lenni, ha az passzol az alakjához. Igazából ennyi a fontos, hogy az alakjához passzoljon. Meg, hogy ne legyen pöttyös:D Irtózom a pöttyös dolgoktól. Valamiért tudat alatt az van bennem, hogy az koszos és közönséges. Biztos valami gyerekkori élmény
2018. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne számítana? :)

Kimondottan szeretem ha a barátnőm szép fehérneműt visel.

Külön öröm ha szettként is jól mutatnak a darabok:) Nekem fontos, hogy a barátnőm kielégítse a szépérzékem.. na meg van ennek ilyen lélektani üzenete is (mármint én úgy gondolom) ha a barátnőm ilyet visel akkor látom rajta, hogy magabiztos és azt sugározza felém, hogy látod milyen szépen felöltöztem? akkor gyere szépen és vedd el ami a "tiéd" :)

szóval részemről ez egyfajta játék.. úgymond felhívás keringőre.

2018. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít, főleg mivel durva bugyifétisem van.
2018. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy pici farmershort jobban izgat mint egy bugyi
2018. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!