Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfi vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfi vagyok, de szeretném kipróbálni hogy nyalják és ujjazák a popsim, van esélyem hogy egy lány megteszi vagy prostihoz kell menni ilyen vágyakkal?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"....egy lány megteszi vagy prostihoz kell menni..." Fiu prostihoz akarsz menni? Van olyan is.
2018. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem erre 10-ből ha 1-2 nő kapható maximum. Ha rossz nőnek hozod fel, lehet hogy ott is hagy a pcsába (már amikor barátnőd, együtt vagytok) vagy nagyot zuhansz a szemében.
2018. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egy nőnek egyszer már mondtam, kinevetett és utána már nem volt olyan a kapcsolatunk mint előtte.ezert félek ujra említeni
2018. febr. 23. 16:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet lányt találni erre.. csak le kell tudni kommunikálni, és el kell oszlatni a felmerülő kétségeket.

Persze ez nem azt jelenti, hogy minden lány vágyálma az lenne, hogy nyalja a segged, vagy hogy ujjazzon, de sokan a te boldogságodért megtennék ezt egy kapcsolatban, persze csak akkor ha nem undorodnak tőle.

Egyébként meg az a nő aki emiatt kidob, és ezért nem lát majd téged férfiasnak, azzal bizony elég komoly bajok vannak. Ugyanis nem egy másik férfiról vagy péniszről fantáziálsz, hanem a saját tested izgatásáról.. óriási a különbség!

ffi

2018. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ezt a vágyat általában összevonják a homoszexualtishoz,ezért necces megemlíteni
2018. febr. 23. 16:10
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Tee nem biztos hogy annyira hetero vagy.
2018. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De hetero vagyok!
2018. febr. 23. 16:26
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Akkor meg férfi nem vagy. Hetero férfiaknak nincs "popsi"juk. Legszolidabb esetben seggük.
2018. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én mondtam minden nőnek és kivétel nélkül mindegyik belement. Néha jó így elélvezni.

De valóban: a férfihátsót ne hívjuk már popsinak.

2018. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg már hány akarta megtenni de nem hagytam:) Ha szeret megteszi neked. Ennyi.
2018. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!