Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves vagyok és szűz. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok és szűz. Mi baj lehet velem? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki jól, inkább átlagosan, de ennek fényében általában nem is a legszebb, legszexibb nőknél próbálkozom...

De valahogy eddig mindig sikertelenül. Velem mindig maximum barátkoznának a lányok/nők és amint felmerül, hogy én esetleg többet is szeretnék, vagy apránként, észrevétlenül megszakítják velem a kapcsolatot, vagy ami még kínosabb teljesen őszintén közlik velem, hogy lehetünk barátok, de másra semmi esélyem sincs náluk.

Pedig visszafogottan szoktam udvarolni, próbálkozni... Sőt, volt olyan is hogy úgy kosaraztak ki, hogy éppenséggel nem is próbálkoztam, csak félre értették.

Még odáig sem jutottam el egy nővel sem, hogy elmondjam hogy szűz vagyok (meg amúgy nem is csókolóztam), de ez így egy elég nagy teher, hogyha esetleg eljutok addig, akkor még ez is ott lesz szűrőként.

Lehet, hogy az a baj hogy eleve későn kezdtem érdeklődni a nők és szexualitás iránt, 19 évesen. De akkor is még úgy voltam vele valamiért, hogy ráérek.

Aztán valahogy hirtelen vettem észre, hogy öreg vagyok.


Sajnos az élet többi területén is lemaradva érzem magam, konkrétan a környezetemben sem ismerek senkit aki hátrébb tartana bármiben is nálam.


2017 nyarán diplomáztam 24 évesen, de nem mesterszakon, hanem nekem ennyi ideig tartott a 3 évesnek tervezett alapszakot elvégezni.

Végül nem is azon a területen dolgozom, mert csak a szakmai gyakorlaton szembesültem azzal, hogy egyszerűen nem bírom.

Mondjuk ez a dolog nem 100%-ig negatív, mert a mostani munkahelyemen 99%-os esélyem van egy 600 000 Ft nettós pozició betöltésére, de addig még 1.5 évet ki kell bírnom, s addig összesen 160 körül keresek.


Több okból kifolyólag is, de főleg anyagiak miatt még a szüleimnél lakom, a családi házban, ugyanaz a szobám 25 éve, s kb. most is egy gyerekszoba.

A munkahelyemen a kortársaimnak (négyen vannak) már mind van saját lakása/háza (igaz többen örökölték)...

Én nem tudom, hogy nekem lesz e egyáltalán valaha, jelenleg 1.4 millió az összes megtakarított pénzem.

Amikor meg lesz a jobb pozim, akkor is még évekig kell majd gyűjtenem arra, hogy hitellel vehessek Budapesten vagy közvetlen közelébe egy kisebb lakást.


Az a baj, hogy egyre inkább úgy érzem, hogy egy páratlan lúzer vagyok, nincs még egy ilyen... És örökké szűz maradok.

Talán elmehetnék lakásos prostihoz, de utána örökké hazudnom kéne, ha mégis összejönne egy kapcsolat.

Meg gondolom a szexuális igényeim is megnövekednének.

És engem jobban érdekel a szex részénél az, hogy úgy érzem már lecsúsztam arról, hogy családom lehessen.

Azok az ismerőseim akik mostanában házasodnak, 24 és 25 évesek, azok ezt mind 5-10 éves kapcsolattal rendelkeznek a hátuk mögött.

Nem hiszem, hogy majd valaki egy 1-2 éves kapcsolatra családot akar alapozni, szóval ebből a szempontból is ketyeg az óra...


Ti hogy látjátok, mennyire betegesek a leírt dolgok ennyi idősen?


Ha valaki volt hasonló cipőben, annak most hogy állnak a dolgai?

Vagy ha most van abban, akkor hogy látja a jövőjét?


Előre is köszi és bocsi az elírásokért!

Kort és nemet is írjatok!



2018. jan. 30. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Te magad vagy egy óriási nagy baj!
2018. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%

Hagyjad már, nálam nagyobb loser úgysem lehetsz...


24/F

2018. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Családot alapítani lehet még 10 év múlva is. Érdekes, hogy a környezetedben ilyen fura emberek vannak, hogy 15 évesen találnak valakit, akivel aztán 25 évesen összeházasodnak. :O


Azt speciel én se értem, hogy honnan kéne valakinek 25 éves korára saját házzal vagy lakással rendelkeznie.


De majd biztos jönnek a nagyokosok és megírják a választ, mi ez a 15 évesen megtaláljunk életünk párját és 25 évesen hozzámegyünk, és mi ez a 25 éves korra saját lakás, honnan miből.

Ezekre én is kíváncsi lennék.

2018. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Én csak a legfelső kérdést olvastam el, és aztán láttam, hogy egy regényt írtál, amit nem olvastam el. Mert máris ezzel van a gond. Ezért vagy szűz.
2018. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. Ha ezzel arra akarsz célozni, hogy túlbonyolítom a dolgokat, akkor erről biztosíthatlak, hogy nincs ez mindig így.
2018. jan. 30. 22:31
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Én ilyenkor kicsit k**va mérges vagyok. Nekem is megvannak a bajaim, szar depresszióm, fizikailag is kijön már rajtam és akkor olvasom ezeket, kis semmis szarságokon csúsztok el, én ezeken mind túl vagy, egyszerűen ötletem sincs hol lehetne a választ megtalálni, nektek meg az arcotokba van az evidens probléma.


Nem is tudom hol kezdjem. Az hogy 19 évesen kezdtek el érdekelni a nők, egy dolog de nem katasztrófa. 24 évesen diplomáztál le, és akkor mi van? Az ELTE-n a gólyatáborban az volt az első kérdés hogy ki hány évig tervez egyetemen lenni, gondolom a szervezőknek akik már 8-10 éve ott voltak viccnek számított. Nem vagyunk tökéletesek, az első egyetem azért nem éppen a legkönnyebb, valószínűleg mint mindenki, nekem kb összes középiskolai társam váltotta az egyetemét, többek között én is, hibáztunk, most itt tanultam a hibámból és jobban is megy. Én is csúszni fogok 1-2 évet, ki a francot érdekel.


így egyetemmel, nyilván ilyen későre marad család alapítás. Valaki egyetem mellett, miatt nem is tud párkapcsolatra figyelni, orvosin, mesterszakon még tovább húzódik, akkor ők is kicsúsztak? Dehogy. Nem kell egy kapcsolatnak 10 év hogy utána mondjátok ki a boldogító igen, a legtöbben nem emiatt csúsznak el, hanem amiatt hogy nem használják ki optimálisan az idejüket és nem foglalkoznak eleget a kapcsolatukkal.


Én is a szüleimmel lakom még, de nem is akarok máshova menni még nincs meg diploma, ezzel kell foglalkoznom, lehet valakik megvetnek, itthon is megy belőle a vita, de őszintén szarok rá. Mondjuk neked van saját fizud, nekem igényem lenne kiszakadni itthonról mert visszahúznak nagyon, de ha otthon minden rendben, akkor szerintem sincs semmi gáz ha csak nem vagy egy anyja kicsi fia és ha önállóságról lenne szó akkor csúnyán leszerepelnél.


A te problémád az önbizalmaddal van. Te már előre elkönyveled a sikertelenséged és az első nemnél füled farkad behúzva jössz ide sírni. Engem is elutasítottak már 100x, volt amikor nem is kicsit volt kellemetlen, de van egyáltalán kellemetlen? Az én értékrendem és személyiségem nem mások véleménye határozza meg, attól hogy leszereplek én tudom magamról hogy egy értékes ember vagyok. Ki akarna egy síránkozó pöccsel kapcsolatba lenni, vagy lefeküdve? Én nekem sem sokkal jobb a helyzetem, sőt bizonyos értelemben még rosszabb is, még is simán hazatudom hozni a lányokat és ha még normális párkapcsolatot én sem tudok kialakítani felmutatni, bár leginkább azért mert nem találtam még meg azt aki méltó rá, attól még képes vagyok rá, ahogy te is. Van amikor elutasítanak és leszarom. Aztán beadja a derekát. Ha rendben vagy magaddal, akkor mások is rendben lesznek, amíg ez a látszat csapódik le rólad, addig ki a franc akarna veled lenni őszintén? Ha neked valaki így mutatkozna be, akkor érdekelne?

2018. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben de még kicsit idősebben is (kit áltatok? +7 év az sokkal idősebb :( :D) . F


Első körben ne picsog, a csajoknak nem jön be. Nyilván ha elmennek veled randira akkor nem lehetsz annyira gázos, ha mondjuk tényleg van olyan aki barátkozik veled akkor azoktól kérdezd meg, hogy mi az ami miatt nem úgy néznek rád, hogy legalább a következő csajnál legyen esélyed.


Ez a szülőkkel való lakás is érdekes, pl. én barátokat se szeretek áthívni, mert annyira gázosnak érzem (a hozzáállásom/felfogásom teszi azzá), közben meg volt olyan barátom aki éjjel állított haza csajjal és úgy döngette meg, hogy közben a szülei két szobával arrébb aludtak és ez rendben volt neki meg a lánynak is.


Családalapítással nem vagy elkésve, férfiként simán lehet 40 évesen is gyereket csinálni.

Akik a karrierjükre meg a szórakozásra akarnak még koncentrálni azok várnak viszonylag sokat. Nem azért vannak 5-10 évig együtt mert a gyerekre gyúrnak.(azt pár hónap alatt össze lehet hozni ha elhatározás van)


Szerintem a hozzáállásoddal van a baj, amíg te se szereted magad és csak a negatívumokra koncentrálsz addig mások is így fognak viszonyulni hozzád.


Légy egy kicsit elfogadóbb magaddal, próbálj meg valami célt találni az életednek és ha nem azon görcsölsz egész nap, hogy mi a rossz az életedben akkor a nőknek is vonzóbb leszel.

2018. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Milyen - nem szakmai állás - az, ahol x évig gályázol szarért hugyért, aztán 600 nettó hirtelen?


Apu cége?

2018. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

160-ról 600 guriga, álmodj királylány :D Téged beszopatott a főnök, kedves barátom...


Ez valami bizonyítási kényszer? Gondolom ezzel próbálsz csajozni.


"Most még anyámnál lakok a gyerekszobában, de 1.5 év és 99% hogy 600 nettót skálázok"


Pénzzel amúgy a golddigger csajokat kapod meg.

...de ha okosan használod ki a casht, akkor önbizalommal az értelmes csajokat is megkaphatod.


...de így, sugárzod magadból az otthonlakó szűz lúzer kisfiút.

2018. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha ilyen cipőben járnál, te is ugyanígy ezen görcsölnél sokat, te képmutató majom. (meg a szöveg tartalmát is benézted)
2018. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!