Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasi tudja használni/legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi tudja használni/legyen játékos == legyen elég vastag és nagy a pénisze?

Figyelt kérdés
Amikor a péniszméretről szól a diskurzus, akkor a nők általában ezzel a szöveggel jönnek, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy valójában egy burkolt centizgetést jelent. Nekem 3,5 cm vastag és 15 cm hosszú, sose élvezett még el egy barátnőm sem. Mindegyik megcsalt kivétel nélkül (volt, aki meg is alázott utána a barátnői előtt), ezért sem tudom elhinni, hogy nem csupán a szimpla nagy méret számít. Jó, tudom átlag alatti cerkájúként mondjuk okom sem lenne ezen agyalni, mert még az átlagot sem érem el.

2018. febr. 24. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy egy ilyen kérdésben is dupla egyenlőségű operátorral kell jelezni hogy bool értékű feltételt teszel fel? Talán nem csak a mérettel volt ott gond, de ha így akarod, legyen.

return false;

2018. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11-es kár a gőzért. Még én sem teljesen értem.
2018. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12: Mit nem lehet ezen érteni?
2018. febr. 24. 19:17
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
A 15 cm nem kicsi. Nem tudod használni. És még párt is rosszul választasz, ha megcsalnak.
2018. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, de 2 ujjperctől is el tudunk élvezni, ha jó a technika. Nem a mérettel van itt gond.
2018. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!