Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a pasim nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim nem akar annyit szexelni velem mint amennyit én szeretnék?

Figyelt kérdés
Neki elég egy héten 1 alkalom is. Pedig tudja h nagy szexuális étvágyam van és szinte mindig vevő lennék a szexre de ő mégse akar. Nem megcsal és mással csinálja mert tudom h nagyon hangulatfüggő és tényleg akár évekig meg lenne szex nélkül is. Egy ideig ezt elfogadtam de most már érzem h így baromi szexhiányos vagyok. Hogyan érjem el h többször is akarjon szexelni velem? 21/L

2018. febr. 24. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Évekig meg lenne szex nélkül is??? Akkor itt valamelyiktekkel nagyon nagy baj lehet... :)
2018. febr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Orultseg123 ***** válasza:
Mond neki mit hogy szeretnel. Kossetek kompromisszumot. Ha nem valtoztat ezen a helyzeten szakits vele.
2018. febr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha neki ez a szintje ès már beszéltél vele akkor nem várhatsz többet el!

Keresned kell egy alternativát es sajnos nem lesz könnyű !

2018. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz, hogy mindketten kerestek magatoknak ideális partnert. Neki ennyi az igénye, neked meg annyi. Egyikőtök sem fog változni. Ő nem fog többet akarni, te meg nem fogsz kevesebbet akarni. Nem egyeznek az igényeitek. Nem illetek össze. Ennyi.
2018. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktak regisztrálni egy társkereső oldalon, keresni egy szerelőt, pontosabban egy szeretőt.
2018. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen görcsölni.

Szakítás a megoldás.

Millió és egy férfi él a földön, akikkel sokkal kellemesebb élmnyek várnak rád, mintsem a lemondás.

Nem szabad húzni az időt. Mert x év múlva úgyis szakítás a vége, és akkor lehet, jobban fáj mint most.

Én is voltam így, atomszép és kedves lánnyal. Egy évig bírtam, hogy 5-6 közeledésből 1x volt csak "engedékenység". De eldöntöttem és szakítottam.

Inkább fájjon 3-4 hónapig utána egyedül, mintsem hosszú éveken át csak sóvárogsz.

2018. febr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Éjszaka almában erőszakoló meg, cuppppanj ra a farkát a...:)

Viccet félre téve...

Magadról semmit sem írtál, lehet hogy nem kíván mert...?

Lehet hogy csak azt várd hogy téged kenyeztesenek és te fekszel mint egy darabb fa...

Amúgy nőben és ferfiban is van ilyen hogy nem kívánja a szexet...nekem napi akármennyi jöhet és meg nem számoltam a csak oralt, hogy csak úgy árül a számra a kis puncijaval.

Hogyan érjem el h többször is akarjon szexelni velem?

Most te azt varod hogy leteperjen és jól meg dolgozom, vagy engedné hogy te játszogas vele?

2018. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fehérmájú vagy? Akkor szegény pasas meneküljön tőled.
2018. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fadarab és adok magamra mindig :) Igaz a természetesség híve vagyok de nem hanyagolom el magam. Mindig is szerettem a szexet. Nem csak kapni, adni is szeretek. Én azt szeretem ha a párom is élvezi a szexet. De tulajdonképp mondta h ő neki nem létszükséglet a szex. Gondoltam h csak mondja és ha jó a szex akkor majd többet akarja. És jo is a szex. Ezt a barátainak mondja vissza és nekem is mondja meg érzem is. Csak így nekem nem jo h egy héten max hétvégén 1-2 órás menet van csak mert a hét többi napján is kivánom a szexet. Megcsalni vagy szakítani eszem ágában sincs mert nagyon szeretjük egymást. Ezt azért mindennap érezteti.
2018. febr. 25. 13:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Termeszetesseg híve vagy??!!

Az mit jelent nálad? Puncid, labod és többi??

A puncid borotvalod vagy fazonra van kialakítva és a többi is karban van tartva akkor kívánatos , ápolt és torodsz magaddal, de ha ez nincs meg hozad sem nyúlnak. Eskü...ez szerintem alap...

2018. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!