Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi vagy szexkapcsolat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi vagy szexkapcsolat? Mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni hogy ez nem egy troll kérdés. Teljesen komoly szóval így is álljatok hozzá ha lehet. Annyi lenne a téma hogy van ez az alkalmi vagy szexkapcsolat. Ahogy látom erre elég sok vevő akad viszont én még sem találok egyet sem. Amikor ebbe az irányba terelem a témát, hozok teljesen jó érveket akkor mintig azt kapom hogy ők nem tudnának ilyen kapcsolatot elképzelni, ők nem ilyenek. Ez most igaz vagy csak nem merik maguknak bevallani hogy erre vágynak? Vagy csak álszenteskedés lenne? Valahogy mindig kifogom az ilyet. Vagy csak velem lennének ilyenek? Gondolkoztam már ezen többször is hogy miért. Sok lány szerint elég helyes vagyok (privi) szóval nem hiszem hogy ez a gond. Ti mit gondoltok? Miért olyan nehéz szexkapcsolatot kialakítani? Nektek könnyen megy/ment? Mi a véleményetek az ilyen jellegű kapcsolatokról. Kérlék kort és nemet is írjatok.


20/F



2018. febr. 24. 18:06
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem tényleg sokan vannak, akik nem tudnának elvonatkoztatni az érzelmektől és egy idő után többet ereznenek, onnantól pedig szerintem érthető, hogyha ezt tudják magukról, inkább bele se mennek.

17l

2018. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolatok nem úgy működnek a valóságban, hogy a felek előre megbeszélik hogy "Oké, akkor most szexkapcsolatunk lesz". Így még a világon senkinek nem volt szexkapcsolata.


Pláne abból látszik hogy abszolút rossz oldalról állsz hozzá, hogy "teljesen jó érveket hozok". Szexről senkit nem logikával és érvekkel, hanem vonzalommal és csábítással kell meggyőzni. Egyáltalán barátnőd volt már vagy szexeltél lánnyal? Azok is így zajlottak, hogy "kölcsönösen megbeszéltük egymással milyen előnyei lennének annak, ha együtt lennénk és logikusan végigvezettük a dolgot, mielőtt összejöttünk volna"?


24/F

2018. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nők 70%-a csak akkor érez szexuális vágyat, ha egy felépülő kapcsolat odaér, és csak az adott személy iránt, akivel közel kerültek. Én is. 45 n
2018. febr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, hogy a címkérdésre reagáljak.

Nézd meg Feldmár András videóját a Yt-on a valódi szexuális vágyról.

Vannak szenvedélybetegek. A promiszkuitás egy szenvedélybetegség, nem azonos a valódi szexualitással.

2018. febr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen nyomikkal hogy nem fogják fel ép ésszel hogy akkor tudsz csak dugásra felszedni nőket, ha amúgy is képes vagy komoly kapcsolatra is. Az ilyen lúzerek sosem fognak dugni!
2018. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5:


Én teljesen alkalmatlannak tartom magam párkapcsolatra. A leghosszabb egy fél éves szenvedés volt az életemben, amiből nem jött ki jól egyikünk sem és azon kívül más közelében sem volt, hogy párkapcsolatnak nevezzem.


Mégis levarrtam közel két tucat lányt 20-24 éves korom között. Most kereken húsz lánnyal szexeltem és még volt kettő, aki csak leszopott.

2018. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!