Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted is buta liba vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is buta liba vagyok hogy 18 évesen 37 éves pasival van szex kapcsolatom?

Figyelt kérdés

#szexkapcsolat #bántas miatta
2018. febr. 18. 23:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem feltétlen.

Ha akartad, és azt kaptad, amit szerettél volna: nem.

2018. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egészségetekre!
2018. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom de mindenki magyaráz hogy kihasznál, csak szexre kellek holott azt se tudják mi van köztünk. Talán életem legboldogabb idejét élem mint szexuálisan mint érzelmileg vele de valaki mindig bele akar ugatni hogy mit tegyek
2018. febr. 18. 23:58
 4/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Ha neked ez a jó, és ezzel nem okozol fájdalmat másnak (nem nős a pasi) akkor nincs gond.

2018. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nős de már 3 éve nincsenek együtt azt sem tudja hol lakik a volt neje.Ő lusta volt foglalkozni a vallással mert herce hurca a nő meg azóta külföldön él. Majd most akarja elintézni a vallást mert el szeretne majd venni. Jelenleg baba tervezés előtt állunk lassan
2018. febr. 19. 00:03
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen komoly, akkor a kérdésben miért szexkapcsolatot irtál? :) Csak óvatosan!
2018. febr. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen igazad van, semmivel ne foglalkozz

A Te életed, a ti élményetek.

Egy biztos, ha kultúrált a pasi, 1000%-al több örömöt tud okozni (nemcsak szexuálisan), mint egy mai 20-onéves srác, mert szegéynek 80-90%-a annyira férfiatlan pö.. cs, hogy hihetetlen.


Nekem is (53F) egy 21é csodaálatos testű bnőm van már 3 éve. Az első egy évben csak szexelni jártunk össze 3-4 órás akciókra.

Elmondása szerint már akkor is utálta az őt gyerekesen, vagy gyökér módon kostolgató korban hozzáillőket. (ez mára még jobban erősödött benne).

Jaaa, nincs bulizás, nem járja az éjszakát, semmi cicababa-FBlikegyűjtés-műhaj-ferdephonosselfiegyüjteménnyel nem foglalkozik.


És igen, szereti a Martinit-Cydert-vörösbort néha néha.

És nekem szól, ha inni van kedve, miért is, mert mellettem megteheti mert biztonságban van és marad.

Olyan igazi atommódon be szokott piálni úgy 1,5-2 havonta egyszer. Olyankor azt csinálok vele, amit akarok, megmondta :-)

Na mindegy, ez így kicsit off volt, sorry.

2018. febr. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Igen az vagy. Miért nem keresel egy tapasztaltabb férfit aki nem csak szexkapcsolatot szeretne ? 43 éves vagyok 😀
2018. febr. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

Abszolut nem vagy buta liba.

Te életed. Hogy nem valt el valoban merülhetnek fel kérdések. De ne hagyd hogy a "jóakarok" szétszedjenek bennetek.

2018. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanennyi volt közöttünk. Négy pasin volt túl, de fogalma sem volt a szexről. Mutattam neki pár dolgot, és nagyon tetszett neki.

Az életem másként alakult, eltávolodtunk.

Jó húsz év után megkeresett, és azóta ostorral se tudnám elkergetni, mert "csak velem ilyen jó". Azt mondod, dicsekszem?! Hááát, lehet.

2018. febr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!