Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a férfiak könyörögn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a férfiak könyörögnek a szexért?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyon nem így van, egy egészséges nő ugyanannyira akarja....
2018. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én sem értem. Csak várom, várom, hogy könyörögjenek nálam a csajok egy kis szexért, de nem jönnek.
2018. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Mert kevesebb(a többségnek egyáltalán nincs) önuralmuk, gyengék ahhoz hogy uralkodjanak magukon, nem elég önismeretük ahhoz hogy egyedül merjenek lenni, minden észérvnél, önbecsületnél,önfegyelemnél többet ér nekik a szex meg hogy villogjanak egymás előtt.Maguknak köszönheteik.
2018. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy nőnek sosem kell eljutni a könyörgésig.
2018. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert egy nőnek akkor lehet szexkapcsolata, amikor akarja. Ha csak közepesen ügyes, akkor is simán össze tud hozni egy esti dugást, akár aznapra is. Ehhez elég felregisztrálnia egy (szex)társkeresőre és már özönlenek is a levelek. Vagy akár csak felöltözik csinosan és lemegy egy szórakozóhelyre.


Ugyanez a férfiak közül csak néhány kiváltságosnak sikerül (már ha sikerül), a többségnek elég nagy energiabefektetésbe kerül egy sima szexkapcsolat is, ráadásul a siker nem is azonnali. A társkereső egy átlagos pasinak halott ötlet, a szórakozóhelyeken pedig szintén kicsi az esély a sikerre.

2018. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal inkább a 4-es válasz a helytálló, mint a 3-mas válasza :D Már abból is adódik, hogy amelyik lánynak sokan könyörögnek, akkor neki minek kéne?
2018. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az 5-ös jól leirja..
2018. febr. 24. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, mindket nem ugyanannyira akarja, max nem mondja ki minden no de ez is altalanositas
2018. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a papucs férfiak könyörögnek érte, én inkább szenvedek, de nem süllyedek le arra a szintre.
2018. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos így van ahogy az 5. leírta, és ez elég szomorú hogy a nők nem is adnak esélyt arra hogy a férfi bizonyítson hogy igen is jó vele. Nekem is sokszor kellett sok nőnél könyörögni és utána a nő mondta hogy miért nem jöttünk össze előbb! Erről ennyit.
2018. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!