Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is volt már úgy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már úgy hogy egy szórakozóhelyen nem jött össze egy csajjal sem, másnap pedig olyan szarul érzi magát?

Figyelt kérdés
Tudom, el kell fogadni ha vissza utasitanak, de igazából nem értem azokat a lányokat akik néznek és ha hozzá mentem beszélgetni, akkor meg el húzódtak.
2018. febr. 25. 14:43
 1/3 Eric Griffin ***** válasza:
33%
Mert nem beszélegetni kell odamenni, hanem úgy kell nyitni: "Mit bámulsz testem?!" Tudja, hogy hol a helye.
2018. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ramone ***** válasza:
Nem tudom én tegnap annyit ittam hogy az egyik téren nyilvánosan fenekeltem el egy csajt amin a taxis is röhögött a kocsiban mellettünk :D aztán hazamentünk most meg fedett strandra hívott szóval én nem érzem szarul magam
2018. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy csomó lányhoz oda se mennek a pasik a szórakozóhelyeken sem, pedig nem csúnyák. Ezen kár fennakadni.

Legyen cél a kikapcsolódás, szórakozás, akkor nem fogsz valódi. De ha elég bátor vagy és próbálkozol, előbb-utóbb biztos összejön valaki.


Meg elöltöltős inkább csak táncolj vele, ha szimpik vagytok, hívd ki beszélgetni, ha vevő rá, a többi majd alakul.

És ne add fel az első 'nem're, de persze csak udvariasan ;-)


N

2018. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!