Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetek vadabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek vadabb?

Figyelt kérdés
Mindig amikor elkezdek gyorsítani vagy kiesek a ritmusból vagy elfáradok milyen edzést ajánlottok amivel fejleszthetem azokat az izmokat amik ezért felelősek 18/F

2018. febr. 26. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lökőcsont bicepsz. Het kétszer 4x12
2018. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*heti
2018. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezt a lökő csontot hogyan lehetne dolgoztatni rá kerestem és semmit nem találtam arról hogy hogyan kell fejleszteni a hozzá tapadó izmot, csak gyulladásokról találtam infót.
2018. febr. 26. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
😂
2018. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk szexel? Sz-í-v-a-t-n-a-k ecsém nem veszed észre? Vagy vad vagy az ágyban vagy sem.Ez nem tanúlható.Az ember ilyen vagy olyan.Jó érzés ha csattog aminek kell,de ehhez heves temperamentum kell nem edzés.
2018. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért vannak nők ahol egy kis fizikai erőnlét jó ha van.F.
2018. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Egy ujj a seggedbe. Garantáltan megoldja.
2018. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerékpározás,úszás.De tényleg.
2018. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!