Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az ellenkező nem bőrébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ellenkező nem bőrébe bújhatnál 1 napra, kipróbálnád a szexet? Ha igen, konkrétan mit?

Figyelt kérdés

Ha túl zavaros a kérdés:

Pasik, ha egy napig egy dögös csaj bőrébe bújhatnátok, lefeküdnétek egy pasival?

Csajok, ha egy napig egy helyes pasi bőrébe bújhatnátok, lefeküdnétek egy csajjal?

Értelemszerűen nem a melegekhez szól a kérdés...

Légyszi korral, nemmel



2018. febr. 28. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen, a leszbit! :)

Mivel csak testileg lennék nő, a pasik nem nagyon izgatnának. Ha lenne egy (férfi) klónom, azzal valszeg lefeküdnék. :)

39/F

2018. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csaj lennék, de az agyam férfiként üzemelne, biztos nem feküdnék le egy férfival. 23/F
2018. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mennék befelé a női öltözőbe a csajokat stírölni meg tapizni!
2018. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csaj lennèk? Megkúratnám magam, milyen amikor 23/5-töt tolnak egy pinàba, de úgy hogy nem kímélik...
2018. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasival??? :D negyveneggyel.. szétszakadásig dugatnám magam.


Na jó, komolyra fordítva: Persze előtte sétálnék egy jót a városban egy csini cuccban, és élvezném ahogy rám terelődik a figyelem, körülöttem megáll az élet, mindenki csak bámul, beszólogatnak, fütyülnek, nyálukat csorgatják és mosolyognak mint a kisgyerek aki megkapja élete első játékautóját..


Konkrétan mit? :)

Kipróbálnám milyen amikor megdugnak.. milyen amikor húzom egy pasi agyát, és nem engedem neki hogy betegye, csak kanosan lihegjen szegény, és játszanék vele amíg csak bírnám :)

Szopás helyett csak rálehelnék a farkára majd nyeglén hanyatt vágnám magam: "neeem is, előbb te nyalsz ki nagyfiú"


Kipróbálnám milyen a kis pénisz.. és milyen a nagy pénisz :)

Milyen érzés amikor nyalnak..

annyi pasival szexelnék amennyivel csak tudok, majd megkeresném saját magam, és lefeküdnék "velem" is, aztán konstatálnám, hogy mi az amiben jó és mi az amiben kevésbé vagyok jó. S mi az amiben egyértelműen van hová javulnom pasiként..


Biztos beugrana, hogy ez a csodás pár óra nemsoká véget ér és visszazökkenek az unalmas pasiéletembe, de egyet biztosan tudnék! Végre megérteném, hogy mit érez a nő szex közben, és ez óriási elégedettséggel töltene el, ugyanis majd beleőrülök, hogy ez egy olyan dolog amit soha a büdös életben nem fogok tudni megtapasztalni.. ugyanis számunkra az anális szex is merőben más érzés mint a nőknek.


Áhh.. hát igen.. azt hiszem vége a fantázia estének.

Áldom a lényed, hogy kiírtad ezt a kérdést! Fantasztikus ötlet volt, KÖSZÖNÖM! :)


ui.: azért kipróbálnám milyen nőként az amikor a fenekem dugják, ugyanis szeretném tudni mi az ami miatt a nők egy része ennyire utálja az anált?! Lehet pusztán azért mert nekik a punci ennyivel többet ad? Ki tudja.. megtudnám:)

Ő igen.. kipróbálnám a duplabehatolást is, mert miért ne :D

A mellszexet..

Nézegetném magam a tükörbe, és nézném a puncim guggolva.. fogdosnám a csöcseim, felpróbálnám az egész ruhatáram..

Kipróbálnám vibrátorral is.. aztán, picit ütögetném a puncimat, zuhanyrózsával masztiznék :D

Jajj szegény punci.. mit kapna :D

Nem lehetne egy hónap az a 24h? naaa! na:) NA! legyen mááár :D


És szeretném megtapasztalni, hogy milyen gyengének, esendőnek, kiszolgáltatottnak lenni az ágyban, milyen amikor a másik irányít, ahogy felnyársal.. de egyben vigyáz rám, milyen mikor kvázi akaratomon kívül tesznek velem olyan ami számomra orgazmust okoz?! ATYAVILÁG! Mentálisan ez mekkora más élvezet lehet.. Látni, ahogy a férfi az összes végterével rám koncentrál, miközben engem dug megszűnik számára a külvilág, és csak a csodálatos testem az ami számít, az amire izgul, az amit magáévá akar tenni, és amit magáévá is tesz, s mindez úgy történik, hogy élvezni is tudom.

Ó te jó ég! Ha ez ilyen a valóságban is.. akkor ki kellene próbálnom milyen az alárendelt oldalon, de nem fogom, férfi vagyok, irányítani születtem, ettől érzem jól magam! Persze a fantáziám még lehet olyan amilyen. hmm.


Köszönöm hogy ezt leírhattam!:)

2018. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen.. 26 éves vagyok és ffi.
2018. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Neked annyi időt adnék amennyit kérnél. Részben a szívemből szóltál :D
2018. febr. 28. 23:11
 8/17 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, hogy ebben az esetben nem te vagy a "mindenható" :( :D


De, hogy a földön maradjak.. a korod és nemed leírnád te is? :)

2018. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Pár nap híjján ugyanaz mint neked ;)

Majdnem 26F

2018. febr. 28. 23:33
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

:)

Te sem lehetsz kevésbé őrült mint én :D (ha érted mire gondolok)


dobj már egy privátot.. kíváncsi volnék a nickedre, már beszéltem egyszer erről itt egy sráccal, nem tudom te vagy-e az. a kor elvileg stimmel!

2018. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!