Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon szeretethiány miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeretethiány miatt lehet az, hogy mostanában több pasival lefekszem és randizok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Alapvető erkölcsi defekted van...
2018. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nem jelenti azt feltétlenül, csak keresel valamit, amit a többiek nem adnak meg, vagy éppen azért van ez, mert több mindent akarsz megtapasztalni. Amúgy az sem mindegy hány évesen teszed ezt :)
2018. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Velem se feküdtél le pedig nagyon szeretném
2018. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Válogasd meg kivel fekszel le, talán akitől szeretetet kapsz annak add oda magad.
2018. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lehet az az oka, hogy nem érzed egyik pasasról sem, hogy nagyon komolyan megbecsülne, csak úgy elvan veled.
2018. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oh, pls! Te is tudod, hogy nem ezért van. Ne tőlünk várj feloldozást! Legalábbis ne tőlem! Elhiszem, hogy szeretethiányod van, de nem azért csinálod. Ha szeretetre vadásznál, akkor meg is kaphatnád és nem csinálnád ezt. Le merem fogadni, ha jönne egy srác aki igazán szeretne, még el is hajtanád. Most nem ítélkezem, azt csinálsz amit akarsz, de ilyen felesleges kérdéseket nem értem miért kell kiírnod. Csináld csak tovább, senki nem szól egy szót se érte és majd pár év múlva írj ki valamit! Szerintem olyan 22-23 körül lehetsz
2018. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Én is szeretethiányos vagyok, és mégsem fekszem össze mindenkivel. (Jó, mondjuk nem is jelentkezik rá senki :D)
2018. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bitch!
2018. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es:D:D:D:D:D Szerintem ezt megkeserülted. Biztos, vagy 30-an írtak egyből
2018. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy szeretet hiány vagy csak egyszerűen szereted a szexet!
2018. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!