Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik az ilyen emberrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik az ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Mi történik az olyan emberrel akinek még soha nem volt dolga nővel? pszichésen hat rá valahogy? gondolom igen, de mennyire. Kikezdheti a lelki állapotát? "Rossz útra" térhet-e?

Én már csak azért sem tudom megérteni mert, régen voltam így én is de most már lassan 4 hónapja van barátnőm akivel nagyon jól megvagyok, de nem tudom elképzelni hogy mi történhet ilyen emberrel, aki soha nem beszélt nőkkel, soha nem fogta meg egy lány fenekét, de MÉG A KEZÉT SEM! Nem csókolózott, beszélgetni sem tudott semelyik lánnyal sem, és folyton csak azt látja hogy más párok hogy nyalják falják egymást, de neki soha nem volt ilyenben része. kettesben sem volt lánnyal nem tudott vele beszélgetni.

nektek mi a véleményetek?

és nem tinikre kell gondolni hanem mondjuk 20-on felülre.



2016. jan. 18. 21:47
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
93%
agyára megy a ge.c.i
2016. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
71%
Figyelj, itt van ő Molnár Krisztián, szerintem ez (is), oda vezette, ahol éppen van :/
2016. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Onmagaban nincs semilyen negativ hatasa ennek. Inkabb forditva van ez, akinek komoly defektje van annak nem / keson lesz dolgoa novel.
2016. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen szedje össze magát. Egy megkeseredett vénember lesz belőle, és ez a saját hibájából adódik.

Buta mód, csak nyomorba dönti magát lelkileg.

2016. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaz nem sokkal vagyok több mint 20 ,mert csak 21 vagyok ,de pont ez az esetem ,szóval személyes tapasztalatokat tudok leírni.

Igen Pszichésen nagyon is tud rá hatni ,vagyis az én esetemben igen ,mivel amit te is írtál látja ,hogy más párok nyalják falják egymást én meg olyan bal**sz voltam és még vagyok is ,hogy még a kezét sem fogtam meg úgy egy lánynak ahogy kéne vagy ,hogy legalább egy kis emlékfoszlányom is lenne róla ,hogy az jó volt.

Ez úgymond beforduláshoz és önértékelési problémákhoz vezethet.

A lelkiállapotát nagyon kikezdheti az embernek ,mert mégis ,csak benne van(avagy bele van kódolva) a társas élet a párkapcsolat és rossz érzés ,mikor a vágyakkal ellentétben neki még mindig egyedül kell járnia az útját.

Mindenféleképpen megváltoztatja az embert és ez már csak rajta múlik ,hogy jó vagy rossz irányba. Mind a kettő lehetséges ,de az biztos ,hogy változik az ember ahogy "alkalmazkodik" ehhez az életvitelhez.

2016. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszoló lennék.

Mielőtt valaki jönne tisztáznám amit az előbb elfelejtettem ,hogy tisztában vagyok ,hogy ez rajtam múlik és én tehetek erről nem más.

Úgyhogy ez miatt nem is sírok ,csak leírtam ,hogy mit tapasztaltam magamról.

Tisztában vagyok vele ,hogy bizony ha csak meg is akarom fogni egy lány kezét akkor tenni kell érte és nem várni a sült galambot.

2016. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5, Segito szandekkal mondom, nem a helyzeted kezdi ki az onertekelesedet, hanem az amit te gondolsz magadrol / a helyzetedrol.
2016. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen ez is benne lehet a dologban ,de szerintem azért gondolom ezt magamról bármennyire is akar pozitív lenni az ember ,mert a társadalom ezt sugallja.


Ha most megkérdeznénk 100 embert szerinted mennyi mondaná azt ,hogy egy ilyen ember lúzer és élettelen?

Szerintem 80-90 biztos lenne ez a szám.

Amivel egyet is lehet érteni ,hogy nem természetes ez az állapot ,de sajnos az embernek bármennyire is akarják kizárni a külvilágot nem igen tudják.

2016. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

"szerinted mennyi mondaná azt ,hogy egy ilyen ember lúzer és élettelen?"

Ha veletlenszeruen valasztasz 100 embert abbol 90 biztosan ezt mondja, 9 meg jofej probal lenni.


A helyzet viszont az hogy ez a legkevesbe sem szamit. Masok velemenyet erdemes meghallgatni, elgondolkodni rajta es eldonteni hogy mi a te velemenyed. Nem kell kizarni a kulvilagot, de masok velemenye, az csak masok velemenye.

2016. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

Becsavarodik az évek alatt és egy szar ember lesz ezen nincs mit szépíteni.

Mindennek meg van a maga ideje! Már oviban és általánosban normális esetben kialakulnak azok az alap dolgok, amik megalapozzák a diákszerelmeket tizenévesen és az első komoly kapcsolatot legkésőbb 18 évesen. Ezek a dolgok pótolhatatlanok! Depressziós 20+ életképtelenként nem lehet a tizenpáréveskori dolgokat megélni, de 0 tapasztalattal fogalma sem lesz a rengeteg dologról amit párkapcsolatban nyújtani kellene!

2016. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!