Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mennyien lehettek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyien lehettek, akik azt elvezik, hogy szex kozben durvabban bannak veletek?

Figyelt kérdés
Hajhuzas, fojtogatas, stb durvulasokra gondolok, de lehet, hogy ezek amiket irtam pont atlagosnak mondhatoak.

2018. márc. 3. 07:46
1 2 3
 1/21 miniviki ***** válasza:
Ezeket élvezem:)
2018. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Csak ha kicsit durva.Azaz kellemes a hajhúzás és pl folytogatás kizárva.Annyira durvát már nem.
2018. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Beteg elme, folytogatás....

Ez nem szexben durvaság, hanem valóban beteg dolog, azt élvezni, hogy a szexpartnered fuldoklik...

2018. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A fojtogatás is egy érdekes kérdés.


Sosem fojtogattam senkit, de volt partnerem, aki izgatott, ha a kezem a nyakán volt (szorítás nélkül). Ennek az az oka, hogy az emberek nagy része attól is idegenkedik, ha csak simán a nyakát megfogod (pont a szorítás parája miatt), és ez neki szex közben egy plusz töltetet adott.


Az ilyen dolog a fejben születik, nem is kell szorítani (mint amikor valakinek csak a hasa felé közelíted a kezed, és máris olyan hatást váltasz ki, mintha megcsiklandoztad volna ténylegesen)

2018. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
en imadom, 17 l
2018. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

En is imadom. :D

18L

2018. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
En nem szeretem ezeket, mert megalazonak tartom szex kozben. Eddig az osszes baratomra ra kellett szolnom hogy ovatosabban es ne olyan durvan. Mintha kb egy k****a lennek csak ugy bantak velem. A hajhuzas fajdalmas. A fojtogatas nem esik jol. Nem is ertettem,hogy hogy gondoltak hogy csak ugy torkon ragadnak. Nem fajt de egyszeruen kellemetlen erzes volt ahogy a nyelo csovemre tapadnak az ujjak. A fenekelest sem szerettem,mert egett fajt csipett. Nem volt izgalmas. Azt meg kifejezetten utaltam amikor az osszes baratom szorongatott es ott maradta piros nyoma par percig. Nem valami kellemes erzes. En sem kezdtem el sokat utni es fojtogatni. Akkor ok se tegyek. Engem ezek nem izgatnak fel. A szopatas sem.
2018. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Mennyien lehetnek? Szerintem 16 an.
2018. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
En tobbet szamoltam 16-nal
2018. márc. 3. 10:47
 10/21 anonim ***** válasza:

Én pl imádom, de fojtogatás nem,ez az egy kivétel.


Hajhúzás, pofon, fenékre ütés, durva szopatás, harapás pl jöhet.


A fojtogatást undorítónak tartom egyedül.

2018. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!