Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem akar durvábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar durvábban együtt lenni velem, pedig már szó volt róla régebben?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy régebben (a kapcsolatunk elején) sokszor "feltüzeltük egymást" ilyen túlfűtött beszélgetésekkel, magyarán megmondva hogyan, milyen módon és helyzetben, tehát elég vadul és forrón. De mostanában már szó sincs róla hónapok óta hogy valóra váltanánk a fantáziánkat, ma is felhoztam neki, és azt mondta gondolkodott rajta. Mint kiderült annyira finomnak és törékenynek hisz ahogy jobban megismert, hogy velem csak szeretkezne, óvna. Persze örülök is ennek, de szeretnék szenvedélyesen együtt lenni.... Megkérdeztem tőle hogy mégis mit tegyek annak érdekében hogy így is együtt legyünk végre, nem tudott rá válaszolni. Nem tudom hogy vegyem rá, pedig olyan forró fantáziák voltak, de végül nem váltak valóra. Arra gondoltam hogy egy kicsit rájátszok, kihívóbb és "ribis" leszek előtte (ruhában ribis) hátha így jobban menne neki. De eddig bármit bevethettem mindig csak szeretkezés volt a vége, talán egyszer voltunk együtt úgy ahogyan vártam. Érzi hogy ez nekem néha fáj, mondta hogy legközelebb teszünk ellene hog ez így legyen..

2017. ápr. 23. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Riszald a feneked mint egy szuka kutya. Ha az vagy.
2017. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is a nagyon kihívó, ribis öltözködés a jó út. Ha nem zavarja a smink akkor ki is festheted magad jobban majd elétoppansz valami platformszandálban, fekete latex/bőr naciban vagy miniszoknyában.
2017. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lehet az lesz, vettem piros mini hálóinget, csipkés is és átlátszik, lehet megpróbálom
2017. ápr. 23. 00:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Szóban ki mered fejezni magad?

Mersz mocskos lenni?

2017. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen. Ő is mocskos volt. De tettlegességben nem mutatkozott meg. Viszont enyhen mocskosan tud neha napjan beszelni az agyban. Mar annak is orulok ha ez elojon :)
2017. ápr. 23. 01:43
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

"Mint kiderült annyira finomnak és törékenynek hisz" arra nem gondoltál, hogy felszedhetnél vagy 5 kg izmot ? Ha nincs edzésmúltad, hamar felmegy. 1-2 hónap.

30/f

2017. ápr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
6 -os nem érti. :D Nem az izmokról van szó.
2017. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7es, hat ezen en is meglepodtem :D
2017. ápr. 23. 08:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz az ilyesmit megbeszélni, de meg kell.Ha nem is lenne minden szex olyan, de legalább próbálkozhatna, ha már olyan sokszor mondtad neki.

A kapcsolat elején amúgy mindig nagyon sok és jó szokott lenni a szex, aztán fokozatosan belekényelmesednek a felek, talán megszokott is lesz, főleg ha nem próbálnak ki újdonságokat.

Szerintem beszélj vele és próbálj néha szex közben is irányítani ilyen téren, nyugodtan mondd neki közben, akár szexin,hogy fenekeljen el stb..Vagy amire vágysz.

Persze benne van a pakliban, hogy amit te szeretsz,az neki annyira nem bejövős..De ez van, kicsi 'áldozatot' szerintem kéne hoznia, lehet a végén még ő is megkedveli.

2017. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Volt mar h durvan indult de teljesen szeretkezosbe csapott at. Mar annyi mindent kiprobaltam, neha kedvem sincs a szexhez csak igent mondok ra. Nem tudom mar elvezni, csak az ő társaságát. Van hogy néha már kellemetlen az is ami eddig tetszett, meg akaratlanul is osszezarodik a huvely izma es kellemetlenek a dolgok. Nem tudom miert. Szerintem mar ragorcsoltem a dologra.
2017. ápr. 23. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!