Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy egy szűz lány először inkább análba engedi?

Figyelt kérdés
Mondván, hogy még nem akarja elveszíteni a szüzességét.
2018. márc. 4. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
kamus
2018. márc. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

van ilyen.

legalábbis velem volt olyan,hogy beadtam a csajnak azt,hogy ha fenékbe dugom attól még szűz marad és belement szegény naiv.

2018. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez nem lehet gyakori eset, de lehet hogy csak magamból indulok ki
2018. márc. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Elég gyakori... Én három ilyen lányt is ismerek, mind 14-15 évesen veszítette el, először az anális szüzességét. Mind minimum 10 évvel idősebb "macsó" férfivel.

Az egyiknek 2 évvel később én vettem el a "punci szüzességét".

Olyan rossz élmény volt neki az első anál, hogy aztán 2 évig még sehogy sem akart szexelni.

Elég butus lány volt, de jó lelkű...

2018. márc. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
ismersz te hagyd mar magad
2018. márc. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Amerikarol hallottam ezt h ott a csajok ezert kerik popoba
2018. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Én voltam ilyen csajjal tizenévesen. Az elején fura volt kicsit, de aztán élveztem úgy is, szóval végső soron engem nem zavart a dolog.


Ettől függetlenül nálunk annyira azért ez nem divat szerintem. Én is azt hallottam, hogy Amerikában sokkal gyakoribb a fiatalok körében. Illetve még olyan, például arab vagy afrikai országokban, ahol a vallást sokkal komolyabban veszik, és konkrétan leellenőrzik a lányok szűzhártyáját férjhez menetel előtt.

2018. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amrikában valóban gyakoribb, hiszen ott eleve az anális szexet sokkal természetesebbnek veszik... Illetve keresztény okokból sok lány valóban szűz akar maradni, ott divat a tisztaság vagy milyen gyürű is... Csak hát, hogy análba meg tolják nem túl logikus.
2018. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!