Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Írtam egy pasinak messengeren...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy pasinak messengeren lenne e kedve sexhez. Szerintetek olvassa?

Figyelt kérdés
Nincs az ismeröseim között. Eszre veheti így is? ( ismerjük egymást már jó ideje egyébként)
2018. márc. 4. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Írj nekem én észre veszem!
2018. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attol függ hogy van a beállitasokban.

Nekem az idegeneknél kirakja hogy engelyélyezem e.De csak néha nézem meg van e ilyen.

2018. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos. Ha nem klikkel az üzeneteknél az engedélykérések fülre, akkor nem fogja. Én így találtam meg egy üzenetet hónapokkal később... De van, aki meg figyeli, szemfülesebb, és hamarabb észreveszi. Valszeg hamarosan kiderül. :)
2018. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ismeritek egymást már régebben miért nem személyesen próbálod ezt Vele közölni?


Nem tudom milyen a pasi, de számomra fura,hogy egy nő csak simán szexre hív egy pasit a facén keresztül.

2018. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismeritek egymást, könnyen elveszhet az üzenet. Nekem is volt olyan, hogy kaptam egy üzenetet olyasvalakitől, aki nem az ismerősöm, és csak másfél évvel később fedeztem fel az üzenetet. Úgyhogy nem garantálja semmi, hogy elolvassa.
2018. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelöld ismerősnek.Azt tuti látja.
2018. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!