Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne kockázatos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne kockázatos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal másfél éve vagyunk együtt, vele is vesztettem el a szüzességem, tehát más jelegű tapasztalatom nem volt előtte. Elég messze lakunk egymástól, így csak hétvégente tudunk találkozni. Namost így ebből adódóan én nem szedek fogamzásgátlót, mert nem tudunk rendszresen együtt lenni. Így mindig óvszerrel védekezünk, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet nélküle, így arra gondoltam (arra alapozva, hogy valaki simánnem lesz terhes megszakításossal illetve ha a végén teszik fel az óvszert) hogy kipróbálnánk nélküle csak egy rövid ideig, utána ugyanúgy óvszerrel. Csak azért mégis bennem van a félelem, hogy mi van ha.



2018. márc. 4. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2018. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mintha az óvszeren és a tablettán kívül nem lenne más fogamzásgátló módszer... :D
2018. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj pharmatex terméket.
2018. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég kockázatos. Szerintem ne játssz a tűzzel.

Mi is így vagyunk, néha kéthetente találkozunk csak, de én fogamzásgátlót szedek. Nekem mondjuk egyéb egészségügyi okokból is kell.

Nézz utána más módszereknek is, de az, hogy kihúzza időben, az nem a legbiztonságosabb.

2018. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne használj spermicid terméket szerintem,sokkal kockázatosabb.
2018. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pasidnak nagyon észnél kell lenni. Ne legyen előváladék. És használj valami spermaölő kúpot vagy zyelét.
2018. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!