Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyszer érdemes elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Egyszer érdemes elmenni megnézni/kipróbálni a budapesti meleg szaunák egyikét? Mikor érdemes menni? Egyedül kockázatos? F23

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat :)

Ha esetleg valaki csatlakozna írjon és megbeszéljük (korombeliek)



2017. ápr. 24. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés engem is érdekel, épp most beszélem rá magam, hogy lemenjek jövő héten. Teljesen kezdő nem vagyok, de érdekes lehet. A gond az ,hogy nekem csak koradélután jó.

Melyik napot javasoljátok, amikor mondjuk fél6ig van élet?

2017. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányok részére nincs ilyen? :( 19L
2017. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Egyszer érdemes kipróbálni. Budapesten két helyszínen működik ilyen hely, viszonylag közel egymáshoz.


A Magnum szaunában több wellness lehetőség található, saját szauna világgal rendelkezik és tematikus partykkal csábítja az embereket. Hétvégente több a vendég. A Szauna 69-ben csütörtök és vasárnap délután/este van igazából élet, számomra az ottani cruising részleg jobban tetszik, viszont szegényesebb a szaunarészlege.


Ha fiatal, jóképű, netán jótestű pasi vagy, akkor biztosan lesznek akik adnak jeleket vagy rád is mozdulnak. Amire készülj, hogy többen rendszeresen lejárnak és válogatás-védekezés nélkül lefekszenek emberekkel, ezeket ajánlatos messzire kerülni. Van sok idős pasi és fiatal magamutogató díszb*zi, ami szintén elkeserítő. Kevés a normális meleg az ilyen helyeken.


Remélem tudtam segíteni!


Ha van még kérdésetek, írjatok! :)

2017. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 galileo28 ***** válasza:
100%
jó hely, én szeretem ;) nincs mitől félni, mindenképp próbáld ki :) F28-aktív
2017. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!