Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat nagyon a "ruined...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat nagyon a "ruined orgasm" (leírás alább), ha utána mindig megbánom? Más is kipróbálta már?

Figyelt kérdés

Mikor a barátnőm kézimunkázik nekem, meg szoktam kérni hogy az utolsó pillanatban hagyja abba. Ezt már tökéletesre fejlesztettük, elég profi benne. Az utolsó pillanatban hagyja abba.

Órákig tudja csinálni de egy idő után már nem bírok magammal és hiába nem izgat tovább, elélvezek magamtól, anélkül hogy hozzáérne. Ez egy viszonylag kellemetlen, frusztráló érzés. Utána úgy érzem kielégületlen vagyok és 5 perc múlva megint szexelni akarok...


Ha szexre kerül a sor, folyton erre vágyom de utána meg vacak érzés és azt mondom bár ne kértem volna. Pláne hogy egy ideje már akkor is ezt csinálja a barátnőm ha nem kérem... Van hogy kikötöz, van hogy csak simán hagyom magam... Szóval miért izgat ez vajon? Más is szokott ilyet csinálni?


2018. márc. 4. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
36%

nem értelek....

ha szereted, akkor csináld, ha enm, akkor ne...

Amúgy meg normálisan is be lehet fejezni, és akkor kielégülsz...

2018. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!