Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek van, mesélnétek ovis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van, mesélnétek ovis szexes sztorikat, amiket csináltatok? N25

Figyelt kérdés
Pl. Èn az oviban egyszer két fiúval levetkőztem,(ōk kényszerítettek, de féltem.tőlük, így megtettem amit kértek) aztán hozzám dörzsölték a kukijukat . Így utólag már hogy értem, kellemes emlék :D

2018. márc. 4. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Pedo alert :D
2018. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Haha :D én oviban csináltam trade-et. bebújtunk az oviba a fém kúp alakú mászókába, amit mindig letakartak nekünk indiánsátorként valami szőnyeggel, és ott 2 fiú kukiját megérinthettem, és ők az én nemi szervemet. nyilván akkor csak a kíváncsiság hajtott, és fogalmam sem volt mit jelentene ez más korban :D
2018. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne menj vissza az egykori óvodádba azzal a céllal, hogy újra hozzád dörzsöljék a mostani kissrácok :D
2018. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Pedo pedo pedo pedo
2018. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pedo. Feleség vagyok, boldog kapcsolatban. Az érdekelne, hogy mások is ilyen korán érdeklődtek e a szex iránt
2018. márc. 4. 22:37
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az első puncis képen, amit láttam, egy gyönyörű fodros példány mutatkozott (persze akkor még fogalmam sem volt az esztétikájáról, egyszerűen csak azt tudtam, hogy a lányoknak az van a lábuk között). Valamivel később pedig láttam egy hasonló korú kislányt guggolva pisilni, és persze kíváncsiságból odanéztem, amikor felállt - neki viszont ugye csak két íves kis hurka látszott, én pedig az egyetlen vizuális élményemre támaszkodva abban a pillanatban sehogy sem értettem, hogy akkor a lányoknak mégis mi van a lábuk között...
2018. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány akivel fogadásból elkezdtünk "járni" (naponta egy-kétszer a filmekből ellesett módon smároltunk) néhány héten át, mert azt hittük hogy "a nagyok" mind ezt csinálják.


Volt egy másik is akivel rendszeresen fogdostuk egymást. Később elkezdtünk

levetkőzni egymás előtt és végigpuszilgatni a másikat, csak úgy ösztönből.


Talán mégsem olyan ártatlanok a gyerekek....

2018. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy kisfiú, akivel csendespihi alatt fogdostuk egymás nemiszervét.
2018. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy szürke szoknya+felső kombóm, amit utáltam, anyukám mégis rámadta. A felső cipzáros volt, mutogattam magam a nagyobb fiúknak.

Volt egy szerelmem, 1 évvel idősebb volt, vele fogdoztuk egymást alvásnál. Ruhák alá bebújva csókolóztunk.


Elballagott az összes idősebb fiú. Már én számítottam rangidősnek.

Volt egykét lány akivel simogattuk egymás nemiszervét, többször is.


A szomszéd lánnyal medencében fürödtünk fürdőruhában. Kicsit talán idősebbek voltunk már 8-9 év körül. Levettük a fürdőruhánkat és egymáshoz dörzsöltük a nemiszerveinket.


Így utólag visszagondolva, nem tudom ők mikre emlékezhetnek ezekkel kapcsolatban. Néha elfog az érzés, hogy rákérdezzek.

Mind a mai napig úgyérzem, hogy van bennem egy elfolytás a nőkkel kapcsolatban és hogy talán biszex vagyok, bár sosem volt azóta közöm nőkhöz.

21/L

2018. márc. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket olvasva rádöbbenünk mennyire nem ártatlanok a gyerekek sem. Csak tudatlanok. :D


Nekem ovis nincs

És csak azt tudom hogy 3 éves lehettem amikor a szomszéd lány (aki állandóan fogdosta a nemi szervét) lehetett kb 4 éves en meg 3

És bevezetett az első maszturbációs élménybe

De egymáshoz azért nem nyúltunk xd

Szóval én azóta tisztában vagyok vele, hogy mi a jó xd


/L

2018. márc. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!