Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az első szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első szex? Nagyon fáj? Vagy nagyon jó? Nektek milyen volt az első alkalom? Hogy éreztétek magatokat utána hol csináltátok? Mennyi idő volt? A válaszokat köszi! 20/L

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez mind a két félnek különbözik, összességében viszont egy nagyon felemelő érzés!

A kezdet mind a kettőtöknek nagyon furcsa lesz, női oldalról ráadásul a behatolás is kellemetlen. A párom elmondása szerint ő úgy érezte magát mintha szétszakadna alul. Utána viszont, amikor sikerült átszakítani a szűzhártyát már sokkal kellemesebb volt. Végig gyengéden és odafigyelve csináltam, hogy a barátnőmnek minél kellemesebbé próbáljam tenni az elsőt. Ő ugyan nem ment el, de a végén rásegítettem. Az én részemről végig fenomenális volt és azóta is az. Hogy után hogy éreztük magunkat? Nem is tudom, hogy mennyi ideig feküdtünk meztelenül összebújva és cirógattuk egymást. Nem akartam hogy azok a pillanatok véget érjenek. Alig várom, hogy gumi nélkül is megtapasztaljam ezt az érzést. :) Azt hiszem az egész körülbelül 30 percig tartott.

Mind a ketten 18 évesek voltunk, és egy puha ágyban csináltuk, meghitt körülmények között. Lényeg, hogy legyen meg az alapos rávezetés, és az előjáték, nem kell elsietni. ;)

2018. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Csodás volt. Kb 3 óráig tartott, nagyon hosszú előjátékkal, a szerelmem (azóta is), türelmes, nagyon gyengéd és készséges, ennek ellenére baromira fájt. Tényleg nagyon. De ez semmit nem rontott az élményen, mert azért ígyis nagyon intenzív és érdekes és jó érzés volt, milyen, amikor bennem van valaki. Meg ő tényleg olyan ember aki akkor is és azóta is minden rezdülésemre figyel és azonnal reagál, úgyhogy tényleg fontos, hogy kivel csinálod....
2018. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
szerintem sok mullik a sracon es nemutolso sorban az erzelmeiden ( ne csak azert mert mar idö van es meg nem volt )
2018. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha ennyi kérdésed van, akkor még nagyon éretlen vagy!
2018. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cSAKiVáncsiVagyok válasza:
4%

20 évesen szüz? ez is ritka eset manapság hát kur

vára fájni fog az biztos

2018. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
86%
(nő vagyok 18 éves)Én nagyon jól éreztem magam és 4órán keresztul csinaltuk de nekem igazabol a hatso poz vallt be jobban en igazabol meg tovabb birtam volna de a barátomnak elzsibbadt a mindene :3. Az agyon csinaltuk. Én még utána is jól ereztem magam semmi panasz nem volt. Sok sikert neked is (:
2018. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kutyapózban vesztettem el, élveztem!

Bár én már masztiztam az elvesztés előtt. Lehet azért nem fájt egyeltalán .

2019. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 évesek voltunk. Sokat készültünk rá. Lehet, hogy túlizgultuk. Neki nem volt jó. Szerintem annyira félt, hogy nem is nedvesedett rendesen. "Szerencsére" egy fél perc alatt elélveztem. Fél év kellett, hogy tökéletesen egybecsiszolódjunk. ff
2020. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem valamennyire fájt az átszakítás és vérzett is, utána türelmes, megértő volt, törölközőn feküdtem, nem folytattuk akkor. Előtte volt előjáték, korábbi alkalmakkor meg pettingek. Sajnos utána egy ideig valamilyen gyulladásom volt (talán régebbi gumi), de rendbejöttem teljesen.

Később már probléma nélkül behatolt, főleg misszionáriusban és hátulról, egyre jobb lett. :)

2021. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!