Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek hogy hibát követek el....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy hibát követek el. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja hogy összejöttem egy fiúval (én 19 ő 23) és már most a szexen meg az orálon jár az esze. Érték én hogy neki ez kéne meg minden,de egyrészt szűz vagyok. Mást részt meg engem nem vonz sem a nyalás sem a szo**s. Pláne nem 1 hónap után.


És hiába mondom neki hogy korai még ezen rágódni, ő szentül hiszi hogy már csinálni kéne...


Micsináljak vele..?



2018. márc. 5. 01:33
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
63%
Szerintem csak arra kellenel neki.. Én a helyedben keresnek valaki mást aki megbecsül.. mert hidd el ,ő ne fog.. ha megkapna,lehet kidobna. Csak ki akar használni
2018. márc. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 Valószínűleg igazad van. Köszönöm a választ.
2018. márc. 5. 01:41
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Keress jobbat nála.
2018. márc. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
23 éves férfi... Meddig várjon? Az esküvőig? -.- 25N
2018. márc. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#3 Igen... Én úgy gondolom nem egy hónap után kéne "közösülni" meg bármi intim dolgot csinálni.
2018. márc. 5. 02:14
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

Azt tenned jol ha kidobnad, vagy esetleg veletlenul se adnad oda magad.. exem is ilyen volt. Elso 3napba mar akarta csinalni.. egy ido utan sikerult neki es masnap kidobott..raadasul a szuzessegem vette el.. undorito amit csinalt..

En a helyedbe kidobnam, vagy huznam az agyat azzal h NEM. Meglatod meddig kellenel neki..

19/L

2018. márc. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem jó a szex, máris elcsesztél 1 hónapot az életedből. Én nem tudnék ennyit várni. Már az első csók után letépném a férfiakról a ruhát. De biztos én vagyok rossz :D

21/L

2018. márc. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy hónap után ezt erőlteti úgy hogy szűz vagy, akkor nincs érzelmi intelligenciája.
2018. márc. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Szerintem ha nagyon erőlteti akkor nem érdemes vele foglalkoznod hiszen nagy eséllyel csak szexet szeretne és én legalábbis nem igazán tudnám komolyan venni azt a személyt akit kb ismerek durván egy hónapja. Tegyük fel,hogy heti 2-3x találkozunk ami viszonylag "sokat" jelent pl hétköznapok során úgy,hogy valaki dolgozik sulizik és jóformán este végez mindennel. De nem ez a lényeg. Együtt vagytok pár órát. Egy hónap alatt kb találkoztatok 10-14x szerintem ez változó lehet nem igaz? Én ismerkedtem egy sráccal így és ha összeszámoltam az órákat nem ismertem ő 24 óránál több ideig. Persze ezek csak számok,de ezzel azt szeretném mondani,hogy bárhogy is nézzük egy hónap az egyáltalán nem sok idő. Nem sok idő a megismerkedésre számomra. Úgy érzem ennyi idő alatt nem lehet igazán megismerni valakit. Sőt ilyenkor gyakran (ha szimpatikus az illető) elkövetik az emberek azt a hibát,hogy tul sok jót és szépet feltételezgetünk és oda vissza vagyunk a másikért aztán ha nem is azonnal,de pár hónap múlva hoppon maradsz.


DE! Ha viszonylag "sűrűn" tudtok találkozni az az 2-3x egy héten az szerintem egész jó arány. Szerintem ennyi idő alatt,ha valakivel megvan a szimpátia és a kölcsönös vonzalom ezen túl pedig teljes mértékben elmondhatom,hogy jó köztünk a kommunikáció és normális intelligens férfival van dolgom akkor már "szabad" ezt azt. Nem fognám vissza a vágyaimat. És nem állítanám meg. Csók simán beleférne,de talán előbb is. Ez ne legyen tervezett amúgy. Talán tipi tapi is beleférne (esetleg petting,de bevallom nekem itt már nagyon biztosnak kellenne éreznem magam,hogy rá bízhatom magam a másikra) Nem azt mondom,hogy mindent bekell tervezni,sőt semmit nem tudhatsz előre. De a szexel szerintem tök okés,hogy kicsit várnál még.


Ha nem érzed magad biztosnak valamiben. Lelkileg nem állsz készen akkor ne menj bele olyanba amit később megbánhatsz. Ilyenkor sérülhet az ember a legjobban.


Ha ráadásul tudja rólad,hogy szűz vagy és gátlástalanul nyomul és figyelmen kívűl hagyja a te álláspontodat érzéseid gondolataidat kettőtökkel kapcsolatosan akkor hagyd a fenébe. Van normális empatikus nagy érzelmi intelligenciával rendelkező egyed.


20/L

2018. márc. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

A sok ribi es faszjanko, aki szerint fekudj le vele azonnal, annak minimum egy kis condillomat kivanok. Szexelj, mindenkivel akit osszefuj egy pillanatra a szel, ezek tenyleg azt hiszik, kovetkezmenyek nelkul?



Javaslatom, akkor kezdj bele a szexualis eletedbe amikor elerkezettnek latod az idot. Ne hamarabb. Az akarnokok es a ribik pedig csak eljek a sajat beteg eletuket, ugy is egymasra talalnak, es meg is erdemlik egymast.

2018. márc. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!