Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha Heteroként Gumival dugok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Heteroként Gumival dugok meg egy pasit akkor az nem számít homoszexuális dolognak?

Figyelt kérdés

leszögezem még mielőtt elkezdenétek melegnek nevezni nem vagyok meleg hetero vagyok mindig is a lányok vonzotak és most is a lányok tetszenek.

De sokan mondták mindenhol hogy a fiúk sokkal jobban csinálják a franciát mint a lányok ezért feltetem a 811-.dik oldalon egy teletext hirdetést és leirtam a telefonszámom még az nap hívott 2 pasi is de az egyik idősebb volt én a fiatalal taliztam 22 éves volt Budapesten taliztunk a Corvin plázánál felvitt a lakására a srác kúlturált panel lakás volt aztán mondtam neki hogy csak akkor engedem hogy lesz.pjon ha nőnek öltözik ez így is volt megfürödtem bementem a szobába akkor már az ágyon feküdt parókában melltartóban tangában harisnyában és magas sarkú cipőben felfeküdtem az ágyra becsuktam a szemem és elkezdte szájal lassan de isteni volt nem sietett egyáltalán nem fogazott tényleg jobb volt mint ha lány csinálta volna aztán a végén hatalmasat élveztem elmentem a szájában és a srác pedig lenyelte isteni volt egyébként.

Tényleg jobb a francia fiúval és állitólag azt mondják hogy a Anál is jobb fiúval én még nem probáltam fiúval a anált de biztos mássabb lehet mint lányal mert anatómialiag nem vagyunk egyformák a fiúknak prosztatájuk van és ott van a végbélnél ami szexnél megdagad és nagyon jól tudja masszirozni a péniszt.


A kérdésem az lenne ha én gumival nem gumi nélkül hanem gumival dugnám Popóba a srácot és beképzelnék egy jó csajt akkor ugye én heteroszexuális maradok?

Mivel nem teljesen érintkezünk mert köztünk van a gumi.

Elsőnek arra gondoltam hogy Budapesten egy Shemale csajt vagyis Transzvesztitát dugnék meg de csak fizetőseket találtam a neten de ez a srác nem fizetős meg csak egyszeri alkalom lenne csak kiprobálnám.



2018. márc. 5. 08:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
De, ez keményen homoszexuális dolog...azt nem a gumi " dönti". Sőt az is , hogy leszopott egy férfi( amúgy szerinted miért nem az?). Lehet, hogy nem vagy tótál meleg, de hogy biszexuális vagy , az tuti.
2018. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Te inkább agyilag vagy elmaradott rendesen, ahogy én a soraid olvasom...és igen ez kőkemény buzulás , ha gumiban, ha nem .
2018. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
87%
Buza vagy bátya, nem más.
2018. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem biszex vagy.
2018. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2018. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hetero férfit még a gondolat sem izgatja, hogy milyen lenne egy pasival. Ennek semmi köze a gumihoz vagy a ruhához. Nem vagy heteró legfeljebb egy homofób biszex.
2018. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha beteszik neked gumival akkor vegulis meg sem dugtak mert nem erintkeztetek? Eleve az h fiuval kiprobaltad mar melegseg. Ha en elutlek kocsival akkor nem is en utotelek el mert a kocsival erintkeztel csak? Ha bedugod neki az mar homarsag de mar a gondolat is siman az na meg hogy egyszer volt is mar ilyen. Te egy hombar vagy es ennyi.
2018. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Leszopott egy srác, és azon gondolkozom, hogy meg is dugnék egyet, de no homo... xdd
2018. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha élvezted ahogy egy srác leszopott akkor te nem vagy heteró.
2018. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálad se csak tavasszal van a búzavetés.
2018. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!