Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora hátrány az a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány az a szexben ha a pasi vékony, hátrány e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az esztétikusságon kívül. 173 cm és 62 kg.

De ránézésre egyébként nem extrém sovány, viszonylag átlagos. Sok hasonló külsejű férfit látni az utcán naponta, még ha Ők valamiért súlyosabbak is.

De azért vékony, csak nem exrém módon.


Hátrány ez a szexben?



2018. márc. 5. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Inkabb elony. Eleg mackos a baratom (viszonylag friss) es hat gyakorlatilag szex utan jarni se tudok, mert egyszeruen nem birja el a csipom a sulyat ahogy lok, a lovagloizmom napokig sajog szex utan. Elobb-utobb biztos hozzaszokok, de most meg eleg nehezkes a dolog, mert en meg amugyis nagyon vekony vagyok
2018. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

A párom 180 cm, 70 kg, de nagyon vékony(pedig rendesen eszik), ilyen az alkata. :)

Misszionáriusban csak ugy csináljuk, hogy felrakom a vállára a lábam, mert az eredeti pozban a csípőcsontja nyomja a combom :D De megoldottuk, és jókat, és élvezeteseket szexelünk ;)

2018. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Ember! Nehéz lenne foglalkozni magaddal? Kondizni járni hogy ember formád legyen? Gyűlölöm az ilyen nyámnyila 50-60 kilós fószereket...
2018. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. nem ez volt a kérdés...
2018. márc. 5. 22:14
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne már, én is pont 173cm és 62kg vagyok. Az emberek ezt csontkollekciónak gondolják, pedig pont ez a normális. És ebbe van izom is.
2018. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Nálam hátrány lenne, hogy szúrnak a csontjaid.
2018. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mi bajod van? Szerinted mindenkinek kötelező kondizni, vagy mi? Ne te döntsd már el, hogy más mit csináljon a szabadidejében öreg. :D (Én is edzek, de leszarom más mit csinál, vagy mit nem..)
2018. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem neked semmi baj nincs az alkatoddal, ha jó vagy az ágyban akkor a kutyát se fogja érdekelni hogy hogy nézel ki.
2018. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem nem jon be nehari :c
2018. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pici vagy, a nagyobb pasik jönnek be. De vkinek biztos tetszel.
2018. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!