Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan lányok, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akiket a félénkebb, szűz fiúk "betörése" indít be a legjobban?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire gyakoriak? És van olyan, akinek még csak meg sem fordulna a fejében, vagy legalább egyszer mindenki belegondol?
2018. márc. 6. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Szűz senkinek nem kell! Ne álmodozz! Vágy maximum elkeseredett hájas nőknek.
2018. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de nagyon ritka... És akkor is a jóképű, cuki, izmos fiatal srácokat szeretik. Akik pusztán a koruk miatt szüzek még, különben később ígyis-úgyis sikeresek lesznek a nőknél...
2018. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Régen sok volt, ma már nem tudom. Ha nem is kifejezetten fogalmazódott meg bennük, de mikor az orruk előtt volt, akkor tetszett nekik a dolog. Én elég sokáig az voltam és soha sem rejtettem véka alá. Mikor kiderült, akkor egy lány sem tántorodott el. Sőt még ők tepertek. De ennek már 10 éve. Bár én annyira nem voltam félénk, de rámenős sem. Teljesen természetesnek tartottam a dolgot, bár nyilván nem kürtöltem ki a világba, de a ha szóba került, akkor habozás nélkül elmondtam. Azért régen úgy tartották, hogy a szüzesség erény és kiváltságosnak érezheti magát az, akinek odaadják
2018. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Nekem nem kellene szűz fiú. Tanítgassa más...
2018. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy akár egyetlen egy is lenne, akit ez "indít be a legjobban".

Olyan van, hogy egy lány vagy nő, ha egy fiatal, mondjuk 17 éves fiú eleve nagyon tetszik neki, akkor élvezi a szituációt. De itt 2 dolog van, ami hangsúlyos, ahogy #2 válaszoló is írta:

1) eleve tetszik nekik a srác

2) a fiatalsága miatt szűz még, nem mindegy, hogy 17 vagy 27 éves.

2018. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem speciel bejön ez a dolog, bár megkaptam már párszor, hogy biztos hazudok.

Miért tenném?


Izgatna, hogy én vehetem el neki, az én testemet csodálná közben... ez biztos valami perverzió lehet... lánytól ilyet hallani, ugye? :)

2018. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21 éves koromig voltam az és tény, hogy nem volt egy Quasimodo fejem, meg izmos is voltam, de szerintem nem csak ez játszott közre. Attól függ, hogy ki hogyan éli meg szerintem. Ha látják, hogy nem görcsölsz rajta, akkor nem lehet taszító. Szerintem 4 oka lehet, ha valakinek tetszik.

Az egyik mint mondtam maga a tény, hogy különlegesnek érezheti magát, hogy ő veheti el valaki ártatlanságát.

A másik, hogy foglalkoztatja, hogy ő irányíthat, mert esetleg olyanokat élt meg eddig, hogy a férfi irányított és számára nem éppen a legjobban.

A harmadik meg a gondoskodó típus, hogy adhat valamit, jó érzéssel tölti el maga a tanítás is.

Az utolsó, hogy a lány magát sem érzi olyan jónak, vagy magabiztosnak az ágyban és egy szűznek ez úgy sem tűnhet annyira fel, mert nincs viszonyítása(persze ez csak ennek a típusnak a fejében fordulhat meg)

Persze hiába vártam nem olyannal vesztettem el végül amilyennel elképzeltem, de nyilván hosszabb távú volt így is. Ez lehet pitsásan hangzik, de én sem egy akárkivel akartam volna egy egyéjszakás értelmetlenségben.

Akik pedig ilyeneket írnak, hogy tanítgassa más annál el tudom képzelni milyen odaadó lehet az ágyban és mennyire fontos neki a másik fél.

3-as voltam

2018. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5# Miért kétled hogy valakit is ez indít be legjobban? Annyi beteges dologról hallani hogy ki mire gerjed akkor ez miért hihetetlen? Van akitt a végbél nyaldosása indít be. Engem meg nem tudnának rávenni.
2018. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen, léteznek. Én is ilyesmi vagyok, bár engem nem ez indít be a ‘legjobban’. Mindenesetre volt már hasonlóban részem és kifejezetten élveztem.
2018. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az ilyen lányoknak ajánlom magamat :P
2018. márc. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!