Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miért alacsony az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért alacsony az önbecsülésetek?

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvasok egy nap alatt olyan kérdéseket, amely a pénisz vastagságával, hosszúságával elégedetlenkedik, vagy hogy minden hülyeségért prostihoz akartok fordulni, mert nektek csak ez jut, de pl. ezért prostihoz menni, mert kicsit szétállnak a fogaitok vagy mert 17-18 évesen még szűz vagytok. Vagy csak az én női agyam érzi ezt túlzásnak?
2018. márc. 6. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6-os: na, én ezt nem hiszem el! Egyszerűen nem életszerű szerintem.
2018. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az? Igen is a legtöbb nő küzd önértékelési problémákkal, csak sokan jól maszkolják
2018. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lehet valamilyen kisebb testi előnytekenség az oka, amit felnagyítanak. Pl a 170 centi magasság tényleg nem előny, de távolról sem kizáró ok. A kompkexus viszont az.

Sokan itt élnek, nincs szociális életük és sajnos itt is sok esetben negatív megerősítést kapnak.

A gyengébb önbecsülésű emberek ezekre fogékonyabbak. Ezt pedig felerősíti a néhány itt vergődő "csendes-kedves-rendes-aranyos-srác" és kisebbségi komplexusos kommentelő akik a negatív és lehúzó hozzászólásaikkal itt élik ki a frusztráltságukat.

De nőből is van néhány nagyon rosszindulatú, primitív és érzéketlen, akik "kertitörpéznek" vagy a "vizsla valagát szaglászó pincsikutyához" hasonlítják a kérdezőt.

A gyengébb és sérülékeny önbecsülést ezek tovább gyengítik.

2018. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jól le lettem pontozva, na mind1. Akkor ezek szerint én kevésbé vagyok ronda. Pedig úgy nézek ki általában, hogy kihajolok az ablakon.
2018. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem szemely szerint valszeg azert, mert tobbre vagyom, mint amit nyujtani tudok, bar en nem szoktam kerdesekben sajnaltatni magam. Viszont azert kivancsi lennek, hogy az itt siro emberek kozul mennyi lenne neked szimpi. :D
2018. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem alacsony, de nem is az internettel a pelenkámban nőttem fel, meg a farkam is nagy, de válaszolok:


Egyfelől előzőek, meg a felületes világ és sok baromság, amiért rengeteg kissrác parázik jobban mindenféléken, mint mondjuk pár évtizede, plussz a csajok is jobban mindenféle ökörségeken, pl. olyan, hogy összeérő-nem összeérő combok krvára nem zavartak soha senkit, mielőtt pár éve valami baromság után divat nem lett

2018. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sokminden miatt lehet valakinek romokban az önbecsülése engem álltalánosban szénné aláztak ezáltal önbizalmam 22 évesen nem sok van régen 1 lánynál lett volna esélyem és elbénáztam mert csak arra tudtam gondolni hogy kevés lennék neki nem tudom mikor akar egy lány közeledni felém mert előfordult hogy rettenetesen ciki szituba kerültem mert közeledésnek vettem egy lány kedvességét rendes volt velem de koppantam hatalmasat az se segít hogy ennyi idősen babafejem van mindenki arra tippel amikor a korom kerul szoba hogy max 16-17 szoval ha egy srácnak kicsi az önbecsülése szerintem nagyon nagyon nehezen lehet feloldani a barátnő egy olyan álom marad aminek az elérése reménytelen mondják hogy nagydumás vagyok sok emberrel szotertek szoval van sok jo tulajdonsagom de egy 0 vagyok hiába lenne szép izmos testem ha nem vagyok jokepu
2018. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
170 centis ektomorf alkatú vékonyfarkú (15 cm hosszú és 3,5-3,7 cm vastag) pasiként vajon miért alacsony az önbecsülésem? Költői kérdés. Még a hétköznapokon is állandóan azt hallom a csajoktól, hogy legyen minél nagyobb/erősebb/vastagabb/hosszabb stb. Szerinted aki nem tud ezeknek megfelelni (különösen péniszméret terén) annak mégis mire legyen önbizalma. Szerinted mennyire lehet azt feldolgozni, ha egy csaj a szemedbe mondja (ez még a jobbik eset ha nem röhög és pletykál ki), hogy kicsi a péniszed és nem tudod őt kielégíteni. Én már odáig jutottam el, hogy inkább ne is legyen soha barátnőm, hogy még azt a minimális önbizalmamat se romboljam tovább.
2018. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!