Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért ilyen alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scofield86 kérdése:

Lányok, miért ilyen alacsony az önbecsülésetek? (igen általánosítottam, tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést, mert rengeteg lányt látni, hallani, stb. akiknek csodálatos mértékű személyiségzavara van, és érdekel mi az ok.

2012. szept. 10. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi az ok?

Pl. ha amiatt szakítanak egy lánnyal, mint velem, mert 66 kg a 169 cm magasságához és szemébe is mondják, hogy nekem kövér vagy. Nekem elég volt ez 16 évesen, azóta semminek tartom magam.

2012. szept. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy valaki egyszerre beképzelt és önbizalomhiányos? Mert én akkor ebben szevedek. :D

Én alapjában véve megvagyok elégedve magammal, az arcomon semmit nem változtatném, csak a bőröm ne lenne pattanásos. Én az alakom miatt vagyok kissé önbizalomhiányos, mert van rajtam 15 kg felesleg. És nem visz rá a lélek, hogy elkezdjek fogyókúrázni, hogy leadjam a pluszkilókat.

Sok lány azért önbizalomhiányos, mert elégedetlen magával. Tudod, a lányok ha tökéletesek, akkor is találnak magukon valamit, ami nem tetszik nekik. :)

16/L

2012. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fene sem tudja mitől lehet, szerintem a hormonok, meg a média. Legalábbis én nemrég olvastam valami hasonlót, hogy a nők a ciklusuk x. hetében érzik magukat a legszexibbnek.

A médiáról meg hadd ne beszéljek, amikor a tökéletes nő kétnaponta eszik egy kis müzlit, és mégis hatalmas a melle, és kicsit sem csontos az arca... nehéz ennek a (magammal szemben felállított) elvárásnak megfelelni. Hiába vagyok gyönyörű a páromnak, ha belenézek a tükörbe, én nem azt látom, amit ő.

2012. szept. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
oooooooo kivetel vagyok :D semmi bajom magammal es passz ha valaki szeret igy szeret ha nem mehet :) nagy kepu sem vagyok de valtozni sem fogok senki kedve miatt :)30 L ...amugy szerintem a kor hozza
2012. szept. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
természetesen a média. amikor mindenhol csak a csinos, szép lányokat látod, az eléggé rombolja a lányok önbizalmát. esetleg kis felesleggel rendelkezik és gúnyolják emiatt a suliban és/vagy otthon. örökre tönkre teszik ezzel egy lány önértékelését.
2012. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) igazából szerintem túl sokat adnak más szavára, holott igazából aligha számít. Mert csak annak a szava számít akit szeret ill. aki szereti, és ha valaki szeret valakit akkor azt úgy ahogy van gyönyörűnek látja, tehát...igazából hülyeség hallgatni a médiára, és adni más szavára. A kérdésem rosszul tettem fel, mert úgy jobb lett volna , hogy miért adnak más véleményére?
2012. szept. 10. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nekem speciel senki nem mondta még, hogy egetrengetően ronda, és dagadt lennék, nem is miattuk látom magam dagadtnak, nem másoknak akarok megfelelni, hanem saját magamnak. Hiába lát a párom egy szexistennőnek, ha én nem vagyok megelégedve magammal.
2012. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát csak azt veszem észre hogy kicsit megfordultak a dolgok.:) Szóval hogy a legtöbb probléma belül van:) és ott is kéne megoldani, de ennek ellenére a legtöbb lány külsőségekben keresi a megoldást. :) persze láthatom rosszul is
2012. szept. 10. 23:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudni kell eladni magad, fontos az első benyomás, ezért fontos a külső. Aztán a sok buta kis liba tovább már nem is jut, mert úgy veszi észre, erre van kereslet. Ja, csak nem hosszútávon.
2012. szept. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokszor azért mert nagy az elvárásuk, pl. most én is általánosítani fogok, de azok a pasik akik úgy kedvelnek, hogy el se tudják elképzelni mitől van önbecsülés hiányunk, azoknak többnyire nem is érdekel a véleménye. Bár sok esetben megjegyzendő, hogy milyen balfékek, hogy mindig az elérhetetlen után sóvárognak méltatlanul, de ez van, csak az kelti bennük a jó önbecsülést ha olyan emberek becsülik meg, akik kedvesek számára:))reménykednek, addig nincs mire csak úgy büszkék legyenek, bár én nem vagyok teljesen ilyen, csak valami inogó átmenet.
2013. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!