Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adjam be barátnőmnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam be barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A napokban olvastam valami olyasmi kérdést(ami lányoknak szólt)hogy hogy történt az első anál és ott írta egy csaj hogy izgató vagy kellemes(fogalmam nincs pontosan hogy írta).


Azt tudom ha közben izgatja a csiklóját akkor jó neki is.


Lányok és olyan fiúk akik kaptak ezzel kapcsolatban visszajelzést,ez igaz vagy hülyeség?

Vagy ez full lutri?


A másik kérdésem pedig hogy ti hogy adagolnátok barátnőtöknek?

Én arra gondoltam hogy vagy zuhanyzóban ujjazás közben áttérni másikba vagy mindkét lyukba vagy zuhany után(ne legyen meg benne a koszosság érzet)

Remélem nem írok irtó nagy baromságokat és nem zavaros a szöveg.



2018. márc. 6. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Magyarul: szeretnéd a barátnőddel popsiszexelni.


Ha még semmit nem beszélgettetek róla, akkor egy ujjazás-nyalakodás során, mikor már élvezi, megpróbálhatod ujjal simogatni, és ha nem ellenkezik, becsúsztatni.

Vagy egyszerűen beszéld meg vele, hogy ezt van-e kedve kipróbálni.

2018. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Amikor orálisan elégíted ki, nyald ki a seggét is, vagy simogasd, ne nyúlj fel neki egyből.. Az sem hátrány ha megbeszéled vele.
2018. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Te inkább ne akarj dugni,írni sem tudsz.
2018. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első kettő köszönöm,én is hasonlóan képzeltem el.Már beszélgettem vele erről passzívan állt hozzá ezért úgy gondoltam ha elősször kellemes akkor a jövőben úgyse ellenzi.

Harmadik neked is köszi ezt a rettentően tartalmas és érdemi hozzászólást,a jövőben megtanulok írni is.

2018. márc. 6. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Tehát nem akarja, de te csak erőltetnéd tovább. Ez hirtelen feldugom az ujjam dologgal nem fog menni.
2018. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nyugodtan írj egy privátot és holnap szívesen megírom neked mi hogyan szerettük meg:)
2018. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, a csiklo izgatása közben sokat javit a fájdalom érzeten, mindenképp javaslom, h nyalás közben elöször ujjazd meg a popóját, aztán meglátod, hogy reagál. Én análszex közben is szoktam a csiklomat simizni magamnak, mert amúgy megfeszülnék.
2018. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De 7-es akkor miert csinalod ha faj? :( vagy izgat a fajdalom? Nem ertem:(
2018. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Én megleptem ezzel a párom, nagyban szexxeltünk, amikor kellően nedves volt minden, kiszedtem magam belőle és odadugtam a másik "nyíláshoz", ő szolt ártatlanul, hogy rossz helyen vagyok (mintha nem tudnám :D ), nem zavart. Szépen lassan csusztattam be ő meg egyre inkább mondogatta hogy ne, aztán a "ne"-kből szép lassan hangos nyögések lettek, jó volt mindkettőnknek :D
2018. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Épp ezért tettem fel a kérdést mivel nem vagyok “önző” az ágyban így ha neki csak fáj nincs benne semmi élvezet nem fogom erőltetni.
2018. márc. 6. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!