Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam érthetően tudtára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam érthetően tudtára barátnőmnek és a fiúnak is hogy nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 hete ért véget az előző kapcsolatom amin még nem vagyok teljesen túl. Bele kezdtem dolgokba, amiktől se nem lenne időm jelenleg egy kapcsolatra se nem akarok mivel nem akarok senkivel “ki***ni” hogy nem tudom szeretni és csak hitegetem, hogy szeretem, de még nem vagyok túl az előzőn.

Most viszont van egy srác aki tök jófej, kedves, a tenyerén hordozna, nagyon bejövök neki, de nekem nem tetszik külsőre mert nekem nem ilyen fiúk jönnek be. Annak semmi értelme, hogy meg akarjuk változtatni azt akivel együtt vagyunk, szóval szerintem hiába akármilyen jó, felesleges lenne össze is jönni vele.

Ezt viszont ő nem érti meg, hogy céozgattam rá csak barátként tudok rá tekinteni (ez így is van). Most barátnőmnek irogat, hogy hozzon össze minek, stb.

Barátnőm még nem találkozott vele személyesen, és nincs róla kép fent fb-on sem, szóval barátnőm bele ment abba is, hogy ők ketten megbeszélték, hogy én holnap elmegyek barátnőmékhez, és a srác is ott lesz (nem értem amúgy ez mire jó).

Ezt én el szeretném kerülni, és valahogy nagyon nagyon érthetően de finoman szeretném a tudtára adni, hogy nem akarok tőle semmit, és jelenleg mástól sem.!

Ti hogyan tennétek ezt a helyemben? Mit gondolotok erről?

17/L



2018. febr. 28. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Felejteni a legjobban szexel lehet
2018. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszerű a dolog. Felnyomod a kicsi nyelvecskédet a szájpadlásodra, és ekképpen formálsz egy N hangzót. Utána pedig gyorsan hozzáteszed, hogy emakarokveledjárni. :-))

De most komolyan! Itt nem tudsz fájdalommentesen operálni. Ki kell mondani kerek-perec. A pasik csak a szóból értenek. (Néha még abból sem, de az már egy másik történet.)

2018. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!