Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex előtt, ha nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex előtt, ha nincs beöntés csak wc -re menés és mosakodás, akkor mekkora az esély a balesetre?

Figyelt kérdés
Illetve ha van beöntés akkor a baleset 100%-ig kizárható?

2018. márc. 7. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
sosem volt beontes, es sosem volt baleset.
2018. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én mindig kimostam :)
2018. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
26,46%
2018. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lacás1976 ***** válasza:
55%
Valószínűleg kakás lesz a kuki, mosd ki magad előtte. Legjobb 1-2 órával előtte
2018. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha adok magamnak beöntést, akkor ugye már nem forulhat elő, hogy kakis lesz?
2018. márc. 7. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
neha a viz megkuldi a lagyabb kakit es meginkabb lefosod, mintha nem mostad volna ki de attol meg kisebb az eselye
2018. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
16%

ez izomból undoritó

most komolyan, seggbe?

mi van ha terhes leszel?

2018. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Az esetek többségében nem a "baleset" a gond. Mármint nem fogsz betojni közben, hanem "csak" kulás lesz a dákó.

Mondjuk attól is függ, hogy milyen szokott lenne a végterméked állaga. Ha kő kemény bogyókat tojsz, akkor annyira nem gond. lehet elég ha csak a végbeledet öblíted ki kevés vízzel. Az enyém pl mindig eléggé krémszerű, tehát el nem tudnám képzelni, hogy előtte nem mossam ki magam belül is jó alaposan.

Legalább 1,5 litert önts be! Miután kiengedtem a nagyját, legalább egyszer, de inkább kétszer meg is szoktam ismételni, ugyan ilyen mennyiséggel. Még a másodiknál is bővel barna lé folyik ki belőlem.

Ha ilyen módon kimosod magad, akkor üres vagy belül is jó pár óráig. Így a baleset és a "csokis kuki" is kizárt.

2018. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindig ki kell mosni magad..en van mikor 30 percig folyamatosan öblitem magam,szin tiszta viz jön ki,,ha nem mosod ki,akkor lehet higfos lesz a kukin
2018. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem csináltam beöntéssel. De előtte pár órával elment a barátnőm kakilni. Ha röviddel előtte volt WC-n, akkor nem akarta popsiba. És gumit sem használtam soha. Néha "észrevehető" volt hogy Barnabás ott volt valahol, de az hallomás után megjelenik akkor is ha alapos beöntés után csinálják.

Üdvözlöm Análiát!

2019. márc. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!