Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tartanom kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drazicc kérdése:

Szerintetek tartanom kéne valamitől ilyen helyzetben? Két külföldi cserediák lány költözött hozzánk, és elég gyakran történik közöttünk ez-az.

Figyelt kérdés
Két kicsit ázsiai kinézetű orosz csaj költözött hozzánk még a félév elején, azóta kbm inden nap átjönnek a szobámba és szexelünk meg kielégítenek orálisan. A házunk elég nagy, a szüleim nem tudnak semmiről meg nem is érdekli őket. A suliban menő pasik próbáltak közeledni hozzájuk de nagyon bizalmatlanok, úgyhogy esélyük sincs, viszont én már január ota nem végeztem önkielégítést mer minden nap...
2018. márc. 7. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nézd nem baj hogy ezt leírtad...de fontos hogy te magad se hidd el mert az idővel kóros lehet!

Amúgy grat szép történet!

2018. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
👍😂
2018. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Attól kell tartanod maximum, hogy a meleg segged a hideg falhoz ér és felébredsz.
2018. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Attól kell tartanod, hogy Andersen megfordul a sírjában!
2018. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Szakasztott ezt álmodtam én is.
2018. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Vigyázz, nehogy pisis legyen a kezed amikor rájössz, hogy bilibe lóg... :D
2018. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jo a sztori. Sokat gondolkodtal rajta? Szeretnel azsiai csajokkal hetyegni? Gyere ki ide Kambodzsaba, de penzt is hozz magaddal, mert ingyen itt se megy :-)
2018. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
képet vagy meg se történt ;) Ha csak így átjárnak pipázni, akkor csak hagyják hogy meglődd a képet :)
2018. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
már sajnálom, hogy hozzáírtam, hogy ázsiai beütésűek. ez lényegtelen, állampolgárságuk orosz mint ahogy én is az vagyok félig. Légy szíves csak olyan írjon aki válaszol is a kérdésre ugyanis szeretném tudni, hogy lehet e ebből gond, mert ők 17 évesek én 20, oroszban 14 éves kortól lehet akárkivel jogilag de itt nem tudom ,hogy mennyitől annak ellenre hogy itt születtem. És nem kérek privát levelet hogy küldjek képet mer sztem a neten tudtok taláálni elég képet orosz és ázsiai csajokról. Előre is köszi.
2018. márc. 7. 16:05
 10/18 anonim ***** válasza:
itthon is 14 a korhatár, nem lehet bajod :) max orosz apu megkeres, de olyan inkább a filmekben van
2018. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!