Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora egy rohadt idióta vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora egy rohadt idióta vagyok?

Figyelt kérdés

Mit is képzeltem.

Valyon mit is.

Szerettem volna kedveskedni egy erotikus masszőrnek akit nagyon megkedveltem mert nagyon kedves volt velem az első alkalommal.

Elmentem a 2.alkalmamra, és kedvesség ként, szeretetből vettem neki a kedvenc virágját, és mellé egy szép karkötőt.


Sokan mondták, hogy hülyeség ajándékot venni, én mégis vettem.

A virág jó ötlet volt, az ajándék már nem. :(

Megijedt.

Nem akarta, hogy szerelmet érezzek vagy hasonlót, én viszont csak azt akartam, hogy arra a röpke 2 órára a barátnőmnek étezhessem őt, hogy elhiggyem arra a rövid időre, hogy szeret,béd csak értem van, ám ő ettől szemmel láthatóan tartózkodott.

Nem akart lelki rést ütni bennem, és onnantól, hogy átadtam az ajándékot, nem túl jól érezte magát.

Nevetgéltünk, és az 1órában csak beszélgettünk felöltözve.

Utána látunk csak hozzá.

Annyira későn kezdtük el a "munkát" hogy azt kértem csúszkával, és franciával indítsunk majd végén maszírozzon meg.

Nem élveztem el a franciája hatására, pedig nem ismerek nőt aki nála jobban csinálta volna,így magamnak kellett vetni, míg elélveztem.

Az idő annyira elment, hogy masszázsra már nem volt idő, és bumm...30.000oda.

Nem sajnálnám a pénzt ha nem ijedt volna meg tőlem, de megijedt, és ez zavar



2018. márc. 7. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
még le is írták neked itt, h ne vegyél ajándékot neki, erre te megteszed, persze hogy beparázik a csaj, mert azt gondolja őrült vagy, aki meg akarja őt szerezni.
2018. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor többet kèpzelsz a dologba mint ami!
2018. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez már túlzás volt.De tanultál belőle,máskor nem csinálsz ilyen hülyeséget és kész.
2018. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

30000 ft két órára?

Az komoly.

Miért nem ismerkedsz?

Nekem a múltkor 800 ft-os deszertbe került egy éjszaka..

2018. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Ezt így nőként mondom: hatalmas hibát követtél el.

Az a nő csak a munkáját végzi, minden kuncsaftjával kedvesnek KELL lennie. Nem voltál számára speciális vendég, csak egy a sok közül.

Ezt a kedvességet félreértelmezted, és túlkomplikáltad az egészet.

2018. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés és a kifejtése alapján nem értem a problémát.
2018. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak a nőnek sosem jelentettél többet 30000Ft-nál. Persze aztán csodálkozol, hogy megijed tőled ezek után. Mi lesz a következő, elkezded telefonon zaklatni?
2018. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valyon!
2018. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért olyan nehéz felfogni hogy a k.rvát csak a pénz érdekli?
2018. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!